Magia ekranu

Wybór dużego telewizora ma sens, jeśli gwarantuje wyjątkową jakość obrazu. Model SUHD JS9000 firmy Samsung zdobył znak jakości - REKOMENDACJĘ "M jak mieszkanie", za połączenie zaawansowanej technologii z efektownym wyglądem.

Rozdzielczość 4K
Jakość w ruchu
Zaproszenie do głębi

Zakrzywiony ekran telewizora robi wrażenie, ale nie tylko o to tu chodzi. Pokrywa go nanokrystaliczna powłoka, która umożliwia idealne odwzorowanie barw. Autorskie technologie firmy Samsung poprawiają kontrast, jasność, uzyskiwanie czystej bieli i głębokiej czerni. W rozdzielczości UHD szczegóły obrazu stają się doskonale widoczne. A to ważne nie tylko wtedy, gdy oglądamy filmy. Nowoczesny telewizor służy całej rodzinie także do grania, przeglądania zdjęć i własnych materiałów wideo. Funkcjonalnośc telewizora Samsung SUHD JS9000 wynika z zastosowania nowego systemu Tizen. Dzięki niemu platforma Smart TV pozwala na niezwykle szybki, intuicyjny dostęp do ulubionych filmów, seriali, gier czy innych aplikacji. Realistycznym obrazom towarzyszy równie wysokiej jakości dźwięk płynący z zestawu głośników stereo o łącznej mocy 60 W.

W domu jak w kinie

Przedkładając w życiu jakość prawdziwego kina ponad domową skalą ekranu telewizora, wreszcie mamy godne kina zastępstwo. Jak motywuje wybór redakcji redaktor naczelna "M jak mieszkanie"  Agnieszka Gruszczyńska - Hyc, w domu warto zostać, gdy jakośc obrazu i dźwięku jest porównywalna do kinowej. Do niedawna było to niemożliwe, ale najnowsza technologia staje się dostępna dla każdego z nas. Co więcej, dzięki usługom VOD, we własnym telewizorze nie jesteśmy skazani na wybory dystrybutorów, ale sami dobieramy repertuar do nastroju i potrzeby chwili. W czasach, gdy produkcje seriali angażują największe talenty i budżety, warto przyglądać się im z bliska.

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY