Lodówki NeoFrost marki Beko. Świeżość na dłużej

 Lodówki NeoFrost marki Beko. Świeżość na dłużej

W celu przedłużenia świeżości warzyw – Beko zaprojektowało nową komorę o nazwie EverFresh+. Dzięki unikalnej konstrukcji oraz dokładnej regulacji wilgotności powietrza wpadającego przez specjalne kanały, świeżość zgromadzonych w komorze warzyw utrzyma się nawet przez miesiąc.

Fot. BEKO

Lodówki NeoFrost marki Beko wyróżniliśmy REKOMENDACJĄ „M jak mieszkanie” za praktyczne rozwiązania. Między innymi za funkcję EverFresh+, dzięki której produkty zachowują świeżość nawet do 30 dni.

Technologia NeoFrost opracowana przez firmę Beko polega na rozdzieleniu chłodziarki od zamrażarki w obiegu powietrza. Części pracują niezależnie od siebie pod względem temperatury, wilgotności, nawiewu powietrza. To sprawia, że w zamrażarce nie ma szronu i lodu, a chłodziarka ma suche wnętrze i wysoki poziom wilgoci. Ponadto wbudowany czujnik reguluje temperaturę wewnątrz lodówki. Produkty można przechowywać w chłodziarce bez obaw o wysuszenie i pojawienie się pleśni, zapachy między komorami nie mieszają się.

 NeoFrost, lodówka na zapasy

Chłodziarko-zamrażarki NeoFrost to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przechowują w lodówce duże ilości warzyw, owoców i innych produktów o krótkim terminie ważności.

Fot. BEKO

O najlepsze warunki do przechowywania warzyw i owoców dba komora EverFresh+. Ma specjalnie wytłoczoną, perforowaną pokrywę, gwarantującą bardzo wysoki poziom wilgoci, oraz uszczelkę, która minimalizuje wahania temperatury wewnątrz (wywołane np. otworzeniem drzwi chłodziarki). W takich warunkach nawet długo przechowywane produkty są soczyste, jędrne, w naturalnym kolorze.

 Active Fresh Blue Light, czyli szuflada pełna witamin

Światło o niebieskim zabarwieniu wewnątrz lodówek NeoFrost nie jest elementem dekoracyjnym. To system Active Fresh Blue Light. Pozwala na zachowanie ciągłości procesu fotosyntezy i działa dokładnie jak światło słoneczne, umożliwiając warzywom i owocom zachowanie wartości odżywczych.

Fot. BEKO

Szczegóły na beko.pl

Nic się nie zmarnuje

 

Jesteśmy zabiegani i zapracowani, dlatego na co dzień nie chcemy myśleć o uzupełnianiu zawartości lodówki. Kupujemy dużo, na zapas i – niestety – nie zawsze mądrze. „Nadprogramowa” liczba produktów o długim terminie ważności może spokojnie czekać na swoją kolej. Inaczej jest w przypadku warzyw i owoców. Jeśli kupimy ich za dużo, a na dodatek będziemy przechowywać je w nieodpowiednich warunkach – wylądują w koszu na śmieci. Jestem przeciwniczką marnowania jedzenia, więc zawsze z zainteresowaniem patrzę na rozwiązania, pomagające temu zapobiec. Podoba mi się komora EverFresh+, w której owoce i warzywa nie tracą świeżości przez długi czas.

 

redakcja „M jak mieszkanie”


 

Ocena: 5
Zdjęcia: BEKO

POLECANE ARTYKUŁY