Kominki do salonu: w blasku promieni

Marzenie o kominku dostępne dla każdego! Panoramiczne kominki ścienne PRISM 50” i 74”z efektem Optiflame LED wzbogacają dekoracyjne wrażenia ognia wielobarwnymi diodami LED. Dlatego właśnie to rozwiązanie wyróżniono znakiem jakości – REKOMENDACJĄ „M jak mieszkanie”.

Panoramiczne kominki elektryczne Dimplex
Panoramiczne kominki elektryczne Dimplex
Panoramiczne kominki elektryczne Dimplex
Panoramiczne kominki elektryczne Dimplex
Panoramiczne kominki elektryczne Dimplex

Planując urządzanie części dziennej, myślimy o relaksie i przestrzeni, która sprzyja byciu razem. W jej centrum może stanąć wygodna kanapa, a obok znaleźć się kominek. Propozycja firmy Dimplex, czyli modele Prism 50” i 74” LED, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć przytulny, domowy nastrój w swoim wnętrzu - zarówno w domu jak i w mieszkaniu w bloku.

Kominek w bloku: zalety kominka panoramicznego Dimplex

Tradycyjne kominki stawiają przed nami duże wymagania techniczne, bywają kłopotliwe w użytkowaniu (należy wymiatać popiół, pamiętać o czyszczeniu komina i przygotowywaniu opału). Nowoczesne kominki elektryczne nie wymagają podłączenia do komina ani systemu wentylacji. Można ich używać w każdym wnętrzu, nawet w bloku. Panoramiczne kominki Dimplex wykorzystują efekt Optiflame LED. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii oświetlenia diodami LED są bardzo oszczędnymi urządzeniami – eksploatacja oświetlenia kosztuje zaledwie 2–3 grosze za godzinę. Wyróżniają się nowoczesnym, uniwersalnym wzornictwem, dlatego sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

 Dimplex kominki do salonu

Fot. materiały prasowe firmy Dimplex

Panoramiczny ogień jak żywy

Akrylowe kostki lodu imitujące diamenty są oświetlane kolorowymi diodami LED. Do dyspozycji mamy także zestaw dekoracyjny z kryształowymi kamieniami i polanami. Wymiary również są uniwersalne: kominek Prism 50” LED ma długość 127,6 cm, a wersja Prism 74” LED 188,3 cm.

Panoramiczny kominek ścienny: bez ograniczeń!

Marzenie o kominku łączy wiele osób. Dlaczego? Bo kominek to gwarancja przytulnego nastroju i relaksu. Kiedyś tylko dla wybranych, posiadaczy domów. Dzisiaj, dzięki nowym technologiom, to wyposażenie dla każdego. Jego łatwa instalacja i bezproblemowe użytkowanie to niewątpliwy atut. Nie stawia przed nami żadnych ograniczeń, pozwala nawet zrealizować pomysł kominka wiszącego na ścianie łazienki. Proste nowoczesne obramowanie sprawia, że bez trudu wkomponujemy kominek w wybrany wcześniej styl mieszkania.

 

Bezpieczny kominek w bloku: płomień przyjazny w obsłudze

Kominki elektryczne można zamontować w dowolnym miejscu w domu. Potrzebne będzie tylko podłączenie do gniazdka elektrycznego i urządzenie jest gotowe do użytku. Modele Prism 50”, 74” LED są wyposażone w termowentylator z termostatem, przełącznik mocy grzewczej, opcję automatycznego wyłączania i pilot do zdalnego sterowania. Wybieramy nim jeden z pięciu kolorów podświetlenia. Warto podkreślić korzystny stosunek ceny do jakości kominków: model Prism 50” kosztuje 2590 zł, a Prism 74” 4100 zł.

Ocena: 5
Zdjęcia: materiały prasowe firmy Dimplex

POLECANE ARTYKUŁY