Klasyka w kuchni: ponadczasowa bateria do każdej stylowej kuchni

 Ponadczasowa bateria kuchenna KWC z linii SIN

Baterie kuchenne KWC z linii SIN (Semi-Pro, Pull-Out i Pull-Out Spray) wykończone są chromem.

Fot. materiały prasowe

Klasyka w kuchni zawsze się sprawdza. Zasada ta dotyczy również baterii zlewozmywakowych. Baterie KWC z linii SIN są poręczne i eleganckie. Ich ergonomiczne kształty dopracowano w każdym szczególe, co czyni je produktami funkcjonalnymi i ponadczasowymi. Dlatego też wyróżnione zostały tytułem REKOMENDACJI miesięcznika M jak mieszkanie.

Moda na gotowanie trwa, a przy okazji zyskuje na tym kuchnia. Urządzając się, poświęcamy jej więcej uwagi, oddajemy z powrotem miano serca domu. Kiedyś oddzielona od salonu, dzisiaj wyznacza strefę dzienną. Otwarta na salon, urządzana jest tak, by być jego częścią i wizytówką mieszkania. Taką, w której funkcjonalność i wygoda łączą się z estetyką. To także cechy, które możemy przypisać kuchennej strefie wody. Baterie z linii KWC SIN zostały zaprojektowane w taki sposób, że pasują do każdej stylowej kuchni. Nie mają zbędnych detali czy dekorów. Kształt ich korpusu nawiązuje do opływowej formy butelki wina. Ich wylewki są wygodne i poręczne – pozwalają na komfortowe mycie dużych naczyń i trudno dostępnych miejsc. Ponadto baterie wyposażono w niewidoczny aerator Neoperl Cache z elastycznym sitkiem KWC Jetclean. Ułatwia on pozbycie się kamienia z wylewki. Główne cechy ponadczasowej baterii zlewozmywakowej?

DOPRACOWANE

Bateria zlewozmywakowa KWS z linii SINBaterie kuchenne KWC z linii SIN (Semi-Pro, Pull-Out i Pull-Out Spray) wykończone są chromem. Wszystkie wyposażono w innowacyjną głowicę ceramiczną i ruchomą wylewkę o obrocie 360 stopni. Mieszacz można zamontować z lewej lub prawej strony.

ŁATWE CZYSZCZENIE

Aerator Neoperl Cache z elastycznym sitkiem KWC Jetclaen ułatwia pozbycie się kamienia z wylewki. Podczas użycia baterii drobinki wapnia i kamienia, które osadzają się na sitku, są wypychane z otworów. W momencie zatrzymania przepływu wody, dziurki automatycznie się zwężają.

POMOCNA TECHNOLOGIA

Bateria powinna być wygodna w użyciu, wykonana z materiałów wysokiej jakości. W kuchni otwartej na salon zwraca uwagę kształtem. W środku ruchomej wylewki baterii KWC SIN Semi-Pro znajduje się elastyczny wąż highflex®, który sprawia, że mycie dużych naczyń będzie dużo wygodniejsze.

Dlaczego klasyka w kuchni zawsze się sprawdza?

Wybierając baterię kuchenną, bywamy czasem przytłoczeni ogromem możliwości. Chcemy znaleźć tę jedyną, która będzie i ładna, i wygodna, i trwała. Badania pokazują, że remontujemy kuchnię raz na dziesięć lat, nie możemy więc  się pomylić. Warto skorzystać z doświadczeń świata mody i wybrać klasyczny kształt, odpowiednik małej czarnej o nieprzemijającej urodzie, niezależnej od sezonowych trendów, zawsze zgrabnej i kobiecej. Wygięta w łuk wylewka łagodnie przechodząca w korpus to forma najprostsza z możliwych, dlatego niezależnie od mody będzie dobrze wyglądała na tle kuchennej ściany.

 Ponadczasowa bateria kuchenna KWC z linii SIN

W środku ruchomej wylewki baterii KWC SIN Semi-Pro znajduje się elastyczny wąż highflex®, który sprawia, że mycie dużych naczyń będzie dużo wygodniejsze. Koszt baterii: od 1899 zł.

Fot. materiały prasowe

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY