Nic nie dorówna atmosferze tworzonej przez kominek! Wychodząc z tego założenia, projektanci marki Dimplex postanowili znaleźć propozycję dla osób, które nie mogą w swoim domu zastosować kominka gazowego czy opalanego drewnem.

Kaseta kominkowa: doskonała iluzja

Rekomendowana przez M jak Mieszkanie kaseta kominkowa 600 Dimplex Opti-Myst® zrealizuje marzenie o nastrojowym palenisku. Zastosowane w niej technologie sprawiają, że trójwymiarowy efekt płomienia i dymu wraz z "płonącymi" polanami wydaje się niezwykle realistyczny, nie do odróżnienia od paleniska w prawdziwym kominku. Bez względu na porę roku i temperaturę za oknem nie przestaje być budującą nastrój dekoracją.

Kaseta kominkowa: bezpieczeństwo i ekonomia

Kaseta kominkowa 600 Dimplex Opti-Myst® to urządzenie bezpieczne - do zainstalowania nawet w sypialni, i praktycznie bezobsługowe. Nie wymaga dostarczenia opału ani odprowadzenia spalin. Wystarczy podłączyć je do prądu i pamiętać o uzupełnieniu zapasu wody. I jeszcze jedna bnardzo ważna cecha - jest ekonomiczny. Koszty użytkowania kasety 600 Dimplex Opti-Myst® to około 15 groszy za godzinę!