Inteligencja w powietrzu. Inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza

 Inteligencja w powietrzu. Inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza

Przyjazne alergikom: dzięki innowacyjnej technologii jonizacji Plasmacluster Ion (opatentowanej przez Sharp) – oczyszczacze KC-G skutecznie neutralizują alergeny, 99% wirusów, bakterie, a nawet roztocza i zarodniki grzybów. Wytwarzane przez urządzenia klastry jonowe mają siłę ozonu, są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Fot. mat. prasowe Sharp

Monitorują poziom kurzu, wykrywają niepożądane zapachy. Dbają o jakość i nawilżenie powietrza. Dostosowują się do naszych potrzeb. Gdy idziemy spać, przełączają się na cichy tryb nocny. Oczyszczacze Sharp z linii KC-G zasługują na rekomendację.

Pełna automatyka! Oczyszczacze powietrza Sharp KC-G wyposażone są aż w 6 czujników, które kontrolują poziom zanieczyszczeń (pyłków, roztoczy, dymu papierosowego, smogu), zapachów (aerozoli, środków chemicznych, tytoniu), temperatury i wilgotności powietrza, a także natężenie światła i ruch w pokoju. Na podstawie ciągłych odczytów same ustalają najlepsze parametry pracy, wybierają optymalny w danej chwili program. W trybie Plasmacluster Spot usuwają z tkanin bakterie, zapach potu, zwierząt, papierosów i wilgoci. Utrzymują na właściwym poziomie nawilżenie powietrza. Gdy w pokoju ustaje ruch lub gaśnie światło, przełączają się na tryb eco czy sleep. Pracują cicho. Ich pojemne filtry mają nawet 10-letnią żywotność. Więcej informacji na sharpdirect.pl

 Sharp oczyszczacz powietrza

Dzięki cichej pracy inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza marki Sharp mogą stać nawet tuż za kanapą albo przy łóżku.

Fot. mat. prasowe Sharp

Przydatne rozwiązania. O czystości powietrza informuje kolor wyświetlacza w 7-stopniowej skali – od niebieskiego (zdrowe powietrze) po czerwony (brudne). Blokada rodzicielska przydaje się, gdy mamy w domu ciekawskiego malucha. Natomiast timer umożliwia włączanie i wyłączanie urządzenia w wybranych odstępach czasowych.

Idealny na lato

 

Sprawdzając funkcje oczyszczaczy powietrza Sharp KC-G, odkryłam, że jeden z nich (model KC-G50-EU-W) może nawet o 2–4 stopnie Celsjusza obniżać temperaturę w pomieszczeniu. Aby tak się stało, należy napełnić specjalny zbiornik kostkami lodu i zimną wodą, po czym włączyć funkcję nawilżania. Urządzenie zassie powietrze z dołu pokoju. Przepuści je przez zimną komorę, wyrzuci w stronę sufitu, kierując zalegające tam ciepłe powietrze na dół, skąd ponownie trafi do komory. Efekt? Chłodzenie i nawilżanie w jednym.

 Sharp oczyszczacz powietrza

Fot. mat. prasowe Sharp

Nowoczesna linia. Serię KC-G wyróżnia minimalistyczny design: zgrabna bryła z delikatnie zaokrąglonymi narożnikami oraz czarna lub biała kolorystyka (w zależności od modelu Sharp), matowa obudowa. Wyświetlacz jest dyskretny, ale czytelny. Kółka umożliwiające przemieszczanie urządzenia po domu – niemal niewidoczne, a uchwyty wyprofilowane w zagłębieniach.

Więcej na sharpdirect.pl

Ocena: 0
Zdjęcia: mat. prasowe Sharp

POLECANE ARTYKUŁY