Gorące serce kuchni: piekarnik na miarę potrzeb. Sprawdź jak działa urządzenie z pyrolizą

 Piekarnik Amica Integra Pyroliza

Fot. Materiały prasowe Amica

Piekarnik EB7542 Integra Pyroliza nie tylko idealnie piecze, lecz także sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze. Wyróżniają go zaawansowane, ale przyjazne dla domowników technologie, m.in. Zimny Front, oraz eleganckie, nowoczesne wzornictwo – Piekarnik wyróżniony zostaje  REKOMENDACJĄ „M jak mieszkanie”.

Precyzyjna dystrybucja ciepła w piekarnikach Amica i stabilna temperatura w ich wnętrzu zapewniają równomierne pieczenie, więc wypieki po prostu nie mogą się nie udać. Model EB7542 Integra Pyroliza wyposażono w teleskopowe prowadnice, dzięki którym bezpiecznie i wygodnie wyciąga się z piekarnika nawet mocno rozgrzane i ciężkie blachy lub naczynia. Doceniamy funkcję automatycznego czyszczenia za pomocą pyrolizy – zabrudzenia wewnątrz urządzenia zmieniają się w popiół, wystarczy go zmieść albo wytrzeć ściereczką! Dodatkowo środek piekarnika pokryto emalią Easy Clean, co ułatwia jego czyszczenie na co dzień. Ważne naszym zdaniem jest także rozwiązanie Zimny Front. Dzięki niemu szyba piekarnika pozostaje chłodna, choć we wnętrzu jest gorąco. Dzieci mogą jej bezpiecznie dotykać i – co istotne – nie zostawią śladów na urządzeniu, bo ma ono specjalną powłokę Touch Free.

 Piekarnik Amica

Piekarnik EB7542 Integra Pyroliza, Amica

Fot. Materiały prasowe Amica

EFEKTOWNIE I PRAKTYCZNIE

Chowane, podświetlane pokrętła, które zastosowano w modelu EB7542 Integra Pyroliza, nadają kuchni nowoczesny i elegancki wygląd. Świecące na nich pierścienie sygnalizują, że piekarnik jest włączony. Po skończonym pieczeniu pokrętła wystarczy wsunąć do środka. Dzięki temu cały panel sterowania łatwo utrzymać w czystości.

Przyjemność pieczenia

Z doświadczenia wiem, że idealne wypieki to nie tylko kwestia umiejętności. Potrzebny jest również dobry piekarnik, który przede wszystkim równomiernie piecze, tak jak prezentowany tu model. Znaczenie ma dla mnie również łatwa obsługa, nie lubię tracić czasu na dochodzenie, jak uruchomić jakąś funkcję. Poza tym należę do osób zabieganych, więc pracochłonne czyszczenie wnętrza piekarnika po każdym jego użyciu potrafi mnie wprawić w spory stres. Dlatego stawiam szóstkę za funkcję automatycznego czyszczenia za pomocą pyrolizy. Piekarnik stale jest perfekcyjnie czysty nawet w najdalszych zakamarkach.

 Piekarnik Amica

Fot. Materiały prasowe Amica

TO PROSTE!

By ułatwić obsługę piekarnika EB7542 IntegraPyroliza, na jego pokrętłach zaprojektowano czytelne świecące na czerwono piktogramy.

Ocena: 0
Zdjęcia: Materiały prasowe Amica

POLECANE ARTYKUŁY