Dobre otwarcie. Nowoczesne drzwi wewnętrzne DesignLine

 Drzwi wewnętrzne

Elegancki, minimalistyczny model DesignLine Plain 14-7 (na zdj.) pokryto okleiną Duradecor, która swoją trwałością dorównuje blatom kuchennym. Jest szczególnie odporna na uderzenia, zabrudzenia i zadrapania (ważne, gdy w domu jest zwierzak!).

Fot. Hörmann

Wytrzymałe, nowoczesne, idealnie dopasowane do wystroju, dobrze zaprojektowane – takie drzwi wewnętrzne cenimy najbardziej.

Klasyczna linia, nowoczesne wzornictwo oraz wytrzymałość – drzwi wewnętrzne z serii DesignLine marki Hörmann doskonale łączą te cechy, stanowią więc dobrą inwestycję na lata. Dlatego też przyznajemy im nasz znak jakości, czyli rekomendację „M jak mieszkanie”, świadczącą o innowacyjności, jakości, dobrym stylu. Nagradzamy nią produkty wyróżniające się na rynku i godne polecenia.

Drzwi na pierwszy plan

 

Często traktujemy drzwi jak drugorzędny element wystroju. Tymczasem stanowią one jego bardzo ważny składnik. Warto więc zwracać uwagę nie tylko na jakość wykonania, lecz także właśnie na wzornictwo. Seria DesignLine zapewnia moc zdobień i detali, a co najważniejsze, nigdy kosztem wytrzymałości. Wytłaczane rowki oraz szczeliny, listwy z naturalnego drewna czy zdobienia techniką sitodruku i piaskowania pozwalają wybrać takie drzwi, które perfekcyjnie wkomponują się we wnętrze.

 

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Wejdź na hormann.pl

 Drzwi wewnętrzne. Które warto wybrać?

Białe drzwi z wpuszczaną listwą profilową (na zdj. model Georgia 1 w wersji przesuwnej) pięknie uzupełniają klasyczny wystrój. Idealnie pasują do sztukaterii, stiuków czy boazerii angielskiej.

Fot. Hörmann

Seria DesignLine to nie tylko wysoka jakość wykonania całości i poszczególnych elementów, lecz także interesujący design. Mimo zmieniających się trendów, skrzydła z tej serii zawsze będą pasować do wystroju. Do wyboru mamy rozmaite aplikacje ze stali nierdzewnej i inne ciekawe detale, a także przeszklenia, naturalne okleiny drewniane oraz lakierowane powierzchnie w różnych kolorach. Zarówno miłośnicy wnętrz minimalistycznych, jak i zwolennicy klasyki znajdą tu coś dla siebie.

Jeszcze więcej inspiracji znajdziesz w poniższej galerii zdjęć:

Ocena: 5
Zdjęcia: Hörmann

POLECANE ARTYKUŁY