Czysta przyjemność. Odkurzacz pionowy 2 w 1 Sharp SA-VS3001BR

 Czysta przyjemność. Odkurzacz pionowy 2 w 1 Sharp SA-VS3001BR

Dlaczego spośród wielu propozycji wybraliśmy właśnie model Sharp SA-VS3001RW? Między innymi dlatego, że potrzebuje zaledwie 3,5 godziny ładowania, aby potem z dużą mocą działać nawet przez godzinę.

Fot. mat. prasowe Sharp

Pierwszą w tym roku Rekomendację otrzymuje bezprzewodowy odkurzacz pionowy 2 w 1 Sharp SA-VS3001BR. To nasz wyjątkowy sprzymierzeniec w staraniach o porządek w domu – nie tylko od święta. Ma wszystkie zalety urządzeń, jakie w ostatnim czasie zdobyły szturmem targi nowoczesnego AGD, a oprócz tego kilka wyjątkowych zalet.

Odkurzacze stojące cenimy za to, że ułatwiają nam zadania dotąd wymagające wysiłku. Przede wszystkim są mniejsze oraz lżejsze od tradycyjnych. Dzięki temu i sprzątanie pod niskimi meblami, i zbieranie pajęczyn spod sufitu nie powoduje bólu kręgosłupa. Urządzenia bezprzewodowe – jak to, które rekomendujemy – uwalniają ponadto od konieczności przepinania kabla w miarę przesuwania się po mieszkaniu.

 Czysta przyjemność. Odkurzacz pionowy 2 w 1 Sharp SA-VS3001BR

Za sprawą eleganckiej linii odkurzacz możemy z powodzeniem ładować nawet w przestrzeni dziennej mieszkania. Stanie się wręcz intrygującą, technologicznie zaawansowaną... ozdobą domu.

Fot. mat. prasowe Sharp

A dlaczego spośród wielu propozycji wybraliśmy właśnie model Sharp SA-VS3001RW? Między innymi dlatego, że potrzebuje zaledwie 3,5 godziny ładowania, aby potem z dużą mocą działać nawet przez godzinę. W tym czasie można bez pośpiechu odkurzyć standardowej wielkości mieszkanie. Doceniamy też staranność, z jaką zaprojektowano ten model – od miłej dla oka linii urządzenia po funkcjonalne detale, jak lampka LED oświetlająca drogę szczotce.

Poznaj bliżej odkurzacz Sharp SA-VS3001RW – zajrzyj do galerii:

Domowy ulubieniec

 

Uwielbiamy koty i psy, ale nie znosimy, gdy ich sierść fruwa po mieszkaniu. Wiemy też, że umorusane dziecko to szczęśliwe dziecko – byleby nie miało na ubraniu kurzu naszej mojej kanapy. Przy tym znamy przyjemniejsze zajęcia niż sprzątanie. I dlatego właśnie bez wątpienia docenimy rozwiązania zastosowane w nowym odkurzaczu pionowym marki Sharp. Niewielki, lekki i poręczny, pozwala bez gimnastykowania się dotrzeć we wszystkie zakamarki domu. Bezprzewodowy, uwalnia od problemu kabla plączącego się między meblami. Bezworkowy, nie generuje więc dodatkowych kosztów. To ważne, gdy używa się go co dzień.

Ocena: 5
Zdjęcia: mat. prasowe Sharp

POLECANE ARTYKUŁY