Czuły i skuteczny. 5-sensorowy inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W

Zbliża się jesień i okres grzewczy, a wraz z nimi jakość powietrza w naszych domach może się pogarszać. Dlatego właśnie teraz Rekomendacją wyróżniamy 5-sensorowy inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W z technologią Plasmacluster, funkcją nawilżania oraz automatycznego czyszczenia filtra wstępnego.

5-sensorowy inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W
Inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W
5-sensorowy oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W
5-sensorowy inteligentny oczyszczacz Sharp KI-G75EU-W
5-sensorowy inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EU-W

Można mu zaufać, bo doskonale wie, co robi. Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania Sharp KI-G75EU-W działa w oparciu o dane z aż 5 czujników: kurzu (w tym pyłu PM2.5), zapachów, światła, temperatury i wilgotności. Dzięki temu automatycznie dobierane parametry jego pracy służą naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Duża w tym zasługa opatentowanej przez Sharp technologii Plasmacluster, która naśladuje naturę w jonizacji powietrza. Jak to działa? Wyładowania plazmy wywołują emisję jonów dodatnich i ujemnych, które przywierają m.in. do drobin pleśni i innych grzybów oraz wirusów, doprowadzając do rozpadu i unieszkodliwienia niebezpiecznych cząstek. A ten model oczyszczacza został wyposażony w bardzo mocny generator jonów Plasmacluster. Oznacza to, że na 1 cm3 stężenie jonów wynosi aż 25 000!

Korzyści z posiadania urządzenia zauważymy szybko – świeższe i nawilżone powietrze wolne od kurzu i drobnoustrojów da nam dużo energii za dnia, a nocą regenerujący sen.

Suche powietrze szkodzi człowiekowi. Kiedy poziom wilgotności spada poniżej 40%, ustaje ruch rzęsek filtrujących powietrze i do płuc dostaje się więcej zanieczyszczeń. Błony śluzowe gardła i nosa wysuszają się szybciej. Spojówka i skóra są narażone na podrażnienie. Z drugiej strony wilgotność wyższa niż 60% sprzyja rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Dlatego to wielka ulga, że o właściwe nawilżenie powietrza Sharp KI-G75EU-W może zadbać sam.

Więcej na sharphomeappliances.com

Ocena: 5
Zdjęcia: mat. prasowe Sharp

POLECANE ARTYKUŁY