Styl tkwi w detalu. Pozornie nieistotne szczegóły są kropką nad i w budowaniu stylu wnętrza. Włącznik nie musi być „niewidzialnym" punktem na ścianie. Odpowiednio dobrany osprzęt elektryczny, stanie się ozdobą, podkreśli charakter mieszkania i konsekwentnie uzupełni aranżację. Firma Schneider Electric proponuje wielką gamę kształtów, kolorów i materiałów wyłączników i gniazd, że warto poświęcić im trochę uwagi. Wśród bogatej oferty Schneider Electric, w której tworzeniu coraz częściej biorą udział znani projektanci i architekci, znajdują się zarówno łączniki pasujące do loftu urządzonego w stylu industrialnym, jak i do wnętrza w klimacie retro czy eko.

Wyłączniki i gniazdka Schneider Electric

Coraz częściej kwestię doboru gniazdek i włączników omawiamy na etapie planowania instalacji elektrycznych i gromadzenia materiałów wykończeniowych (płytek, farb, desek podłogowych). Słuszne podejście, zwłaszcza gdy marzy nam się dom wygodny, nowoczesny, w dobrym stylu. Schneider Electric proponuje szeroki wachlarz włączników oraz gniazd (w tym komputerowe, głośnikowe, telefoniczne). Osprzęt elektryczny Schneider Electric cechuje bogata kolorystyka i wzornictwo. W połączeniu ze szlachetnością szkła, metalu, drewna czy wysokiej klasy tworzyw sztucznych dają gwarancję idealnie dopasowanego dekoru.

Schneider Electric Asfora: nowa seria wyłączników i gniazd

Nową serię Asfora wyróżnia estetyczny, klasyczny wygląd, precyzja wykonania, trwałość oraz przystępna cena. Osprzęt spełnia najwyższe kryteria jakości Schneider Electric, jest zgodny z normami bezpieczeństwa. Seria Asfora powstała po to, by ułatwić ci życie. Włączniki oraz gniazda elektryczne występują w klasycznych odcieniach: białym i kremowym. Mają eleganckie kształty, pasują do wnętrz w każdym stylu. Są łatwe i bezpieczne w montażu (zaciski bezgwintowe, czytelnie oznaczone, wyprofilowane wejścia kablowe). Solidna zabudowa mechanizmu minimalizuje ryzyko kontaktu z elementami pod napięciem. W kolekcji Asfora Schneider Electric znajdziesz zarówno włączniki podstawowe, np. 1-biegunowe, żaluzjowe – umożliwiające dopasowanie poziomu oświetlenia względem światła dziennego, z podświetleniem LED, obrotowe ściemniacze, jak również całą gamę gniazd.