Czy grzejnik może być atrakcyjną i całoroczną dekoracją salonu? Czy wąska ściana między oknami wyklucza montaż grzejnika? Grzejniki Kos marki Purmo są doskonałą (bo niosącą ze sobą gotowe rozwiązanie) odpowiedzią na niniejsze pytania. Co w nich jest tak wyjątkowego, że magazyn "M jak Mieszkanie" postanowił przyznać im swoją Rekomendację u progu końca okesu grzewczego?

Całoroczna ozdoba z grzejnikami Purmo!

Wraz z początkiem wiosny kaloryfer przestaje spełniać swoją funkcję. Wtedy też wielu z nas marzy o tym, by zniknął -zwłaszcza, gdy nie prezentuje się najlepiej (jest stary lub zbyt masywny). Z pionowymi grzejnikami Purmo Kos sprawa wygląda inaczej. Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo Kos wyróżnia minimalistyczna, prosta i elegancka stylistyka. Dzięki niej dobrze prezentują się i w aranżacjach industrialnych, i klasycznych. Pasują zwłaszcza do salonów, kuchni, holów czy reprezentacyjnych gabinetów. Są niezastąpione, jeśli w domu znajdują się duże okna, a pod parapetem czy na wąskiej ścianie brakuje miejsca na podłużny kaloryfer.Powierzchnię płyty głównej grzejniki te mają idealnie płaską, a krawędzie ładnie zaokrąglone. Występują w ponad 220 odcieniach z palety RAL, kolorach metalicznych oraz w wersji inox. Łatwo można dopasować je do kolorystyki wnętrza - skontrastować lub ujednolicić z barwą ściany. Dzięki tym wszystkim cechom grzejniki przestały być jedynie niezbędnym narzędziem w domu - od teraz stanowią ważny (bo całoroczny) element dekoracyjny domu!

Łatwy montaż uniwersalnych grzejników!

Grzejniki Kos marki Purmo sprawdzają się tam, gdzie nie mieszczą się tradycyjne kaloryfery poziome. I w odróżnieniu od marketowych "klasyków" - zdobią wnetrza! Grzejniki Kos dbają także o nasz komfort cieplny. Są proste w montażu, dostosowane do standardowej instalacji c.o. (z podłączeniem środkowym oraz bocznym - od dołu lub od góry). Mierzą od 180 do 210 cm wysokości oraz 30-75 cm szerokości. Jak pozostałe grzejniki Purmo objęte zostały 10-letnią gwarancją producenta.

 

Więcej propozycji dekoracyjnych grzejników znajdziecie na stronie www.purmo.com.pl