5-drzwiowa lodówka SJ-SX830F marki Sharp. Niezastąpiona w kuchni

 5-drzwiowa lodówka SJ-SX830F marki Sharp. Niezastąpiona w kuchni

Elegancji lodówce Sharp dodaje szklane wykończenie drzwi – w wersji lustrzanej białej albo czarnej (na rynku dostępny jest także model SJ-PX830F z frontem ze stali w kolorze białym, beżowym lub czarnym). Ciekawe optycznie rozwiązanie to pionowa, nieco zagłębiona listwa, która wyznacza linię frezowanych uchwytów drzwiczek.

Fot. mat. prasowe Sharp

Ma szereg praktycznych funkcji. Nie dość, że dba o świeżość produktów spożywczych, to jeszcze usuwa alergeny, bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy. Pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Wyróżniliśmy ją także za dobry wygląd.

Połączenie dobrego stylu i nowoczesnych technologii – dokładnie tak można opisać chłodziarko-zamrażarkę SJ-SX830F marki Sharp. W urządzeniu zastosowano system ActiFresh Hybrid Cooling, który zapewnia równomierne chłodzenie w każdej komorze. Wilgotne i zimne powietrze ogranicza wysuszanie przechowywanych produktów. Żywność dłużej zachowuje świeżość, ładny wygląd oraz walory smakowe.

Kolejny system – jonizacji Plasmacluster – eliminuje 99% przenoszonych w powietrzu bakterii i wirusów oraz 97% zarodników pleśni. Chroni jedzenie nie tylko przed skażeniem, lecz także przed niechcianymi zapachami (zasługa pochłaniacza AG+ Nano).

Dzięki inwerterowi J-Tech – z wysoką prędkością obrotową i 36 stopniami łagodnego chłodzenia – lodówka SJ-SX830F chłodzi szybciej niż inne, zużywa mniej energii, pracuje ciszej, nie zakłócając spokoju domowników.

 Zmienna temperatura

W pojemniku Flexi Room schłodzisz nawet ciepłe dania (bez podnoszenia ogólnej temperatury w chłodziarce). Korzystając z gotowych trybów, rozmrozisz mrożonki, schłodzisz ekspresowo świeżą żywność i napoje gazowane. Po wykonaniu „zadania” w komorze zapanują tzw. warunki domyślne. Możesz też ręcznie ustawić temperaturę na: 3, 0, -8 i -18˚C.

Fot. mat. prasowe Sharp

Z myślą o komforcie

 

Szukając lodówki, w pierwszej kolejności bierzemy pod lupę jej energooszczędność, ciche działanie oraz udogodnienia. 5-drzwiowy model Sharp ma klasę energetyczną A++. Przed wyjazdem na urlop można ustawić w niej tryb wakacyjny – pozwalający ograniczyć zużycie prądu. Alarmuje nas, gdy drzwi lodówki są niedomknięte. Pracuje cicho, na poziomie 39 dB, co jest szczególnie ważne w przypadku kuchni otwartych na salon.

 

Dzięki systemowi NoFrost nie trzeba jej rozmrażać. Wyposażona jest w dotykowy panel sterowania, przy pomocy którego zmienimy ustawienia temperatury i przełączymy tryby. Z tych wszystkich powodów przekonuje nas, że jest warta zarekomendowania!

 

redakcja „M jak mieszkanie”

Więcej na sharphomeappliances.com

Ocena: 5
Zdjęcia: mat. prasowe Sharp

POLECANE ARTYKUŁY