Wyjątkowe dodatki do domu czyli lustro w roli głównej. Galeria zdjęć!

Lustro jako dodatek do domu znajdziemy w każdym mieszkaniu. Lustro może być wyłącznie użytkowe, ale lustro w dekoracyjnej ramie będzie wyjątkowo efektownym dodatkiem do domu. Zobaczcie inspirujące zdjęcia z lustrem w roli głównej.

Dekoracyjne lustra w jadalni
Kolekcja małych luster
Nietypowe lustro w łazience
Wyjątkowe lustro w jadalni
Lustro w ...kuchni

W każdym domu czy mieszkaniu, w stylu nowoczesnym czy klasycznym, dużym czy małym, w wielkim mieście czy na wsi, znajdziemy chociaż jedno lustro. Raczej nikt nie wyobraża sobie, wyjścia z domu bez sprawdzenia czy wygląda w porządku. A jak to sprawdzić? Przeglądając się w lustrze! Dlatego w większości mieszkań znajdziemy lustro w przedpokoju, w łazience, garderobie lub w sypialni. Lustro jako dodatek do domu ma tę właściwość, że często pełni dwojaką rolę. Jest nie tylko funkcjonalne ale często też wyjątkowo dekoracyjne.

Lustro wyjątkowym dodatkiem do domu

Często lustro traktujemy jak wyjątkową dekorację do domu. Jeśli wyposażymy je w wyjątkową ramę, lub będzie nieprzeciętnej wielkości stanie się wyjątkowym dodatkiem do domu. Czasem lustro umieszczone w nietypowym miejscu staje się nietuzinkową dekoracją do domu. Inną zaletą lustra jako dodatku do domu może być jego zdolność odbijania światła i rozjaśniania przestrzeni lub podwajania niewielkiej przestrzeni. Wyjątkową i oryginalną dekoracją do domu będzie kolekcja niewielkich luster w ozdobnych ramach, zgromadzonych na ścianie w jednym miejscu. Wtedy ważniejsza jest ich rola jako dekoracji do domu niż funkcja użytkowa.

Lustro jako dodatek do domu bez którego trudno żyć

Trudno wyobrazić sobie wyjście z domu bez chociaż krótkiego spojrzenia w lustro i sprawdzenia czy wyglądamy w porządku. Czy ubranie jest czyste, nie pogniecione, czy wybrane przez nas rzeczy pasują do siebie. Dlatego zazwyczaj znajdziemy lustro w miejscach strategicznych większości domów czyli w łazience, garderobie, często w sypialni i przede wszystkim w przedpokoju. To czy lustro jest wyłącznie formą użytkową bez żadnych dekoracji, czy przy okazji funkcji jest wyjątkowym dodatkiem do domu zależy już tylko od naszej fantazji i aranżacji mieszkania.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: materiały prasowe Gubi

POLECANE ARTYKUŁY