Premiera Roku: intuicyjna kuchnia, czyli AGD na miarę czasów

 Premiera Roku: intuicyjna kuchnia, czyli AGD na miarę czasów

Fot. Mat. prasowe Electrolux

Gdy korzystamy ze współczesnych AGD, często jesteśmy zdezorientowani mnogością ich funkcji i skomplikowaną obsługą, co sprawia, że mamy tendencję do używania wyłącznie jednego programu. Z pomocą przychodzą tu prawdziwie intuicyjne sprzęty kuchenne marki Electrolux!

Prosta obsługa, nowe możliwości i innowacyjność w każdym szczególe – tym charakteryzują się sprzęty z nowej linii szwedzkiej marki Electrolux. Marki, która wyróżnia się projektowaniem ukierunkowanym na człowieka. Korzystanie z nowych urządzeń nie wymaga wysiłku i daje znacznie więcej przyjemności.

Dzięki zmywarkom Quickselect nie musimy już zgadywać, jaki program zmywania będzie najlepszy. Wystarczy wybrać czas, jaki chcemy poświęcić na zmywanie, a urządzenie samo zajmie się resztą. Naczynia będą doskonale czyste i suche po każdym myciu. Zmywarka dba także o siebie dzięki programowi MachineCare usuwającemu tłuszcz i kamień z jej wnętrza.

 Zmywarka Quickselect Electrolux

ZMYWARKA QUICKSELECT: Dba nie tylko o naczynia, ale też o naszą wygodę. Najwyższe modele (jak np. EEC87300L) wyposażone są w unikalny system ComfortLift®, czyli dolny kosz podnoszony na ergonomiczną wysokość. Mamy wtedy łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń. Zmywarki „Quickselect” zdobyły wiele prestiżowych nagród, w tym iF Design Award 2019, Gold Product Design Award 2017 oraz Red Dot Award 2017.

Fot. materiały prasowe Electrolux

Kolejne intuicyjne urządzenie to piekarnik parowy SteamBoost, który tworzy idealne warunki do wypieku chleba, przygotowania mięsa czy perfekcyjnego ugotowania ryby lub warzyw. Dodatkowo funkcja Steamify® wyręcza nas w sterowaniu ustawieniami piekarnika. Wystarczy tylko określić temperaturę, w jakiej przewidziane jest pieczenie. Piekarnik automatycznie dobierze optymalną ilość pary oraz dostosuje pozostałe parametry pracy, aby uzyskać pożądany rezultat.

 Piekarniki parowe SteamBoost marki Electrolux

PIEKARNIK PAROWY STEAMBOOST: Umożliwia zarówno tradycyjne pieczenie z termoobiegiem, jak i wykorzystanie pary w trzech trybach: gotowania na parze, odgrzewania i pieczenia.

Fot. Mat. prasowe Electrolux, materiały prasowe Electrolux

Zapomnieć o kipiących garnkach pozwoli za to płyta indukcyjna SenseBoil®, która pilnuje wrzącej wody. Czujnik wykrywa moment, gdy woda w garnku zbliża się do temperatury wrzenia, i odpowiednio reguluje temperaturę, aby spowodować delikatne gotowanie się wody. Dzięki tym ułatwieniom mamy więcej czasu, aby zająć się tym, co dla nas naprawdę ważne.

 Płyta Senseboil Electrolux

PŁYTA INDUKCYJNA SENSEBOIL®: Rozpoznaje moment zagotowania wody i automatycznie redukuje moc. Mamy gwarancję, że na płycie nic nie wykipi.

Fot. materiały prasowe Electrolux

Więcej informacji na electrolux.pl

Ocena: 5
Zdjęcia: Mat. prasowe Electrolux

POLECANE ARTYKUŁY