Ten gadżet ulży twojemu pupilowi podczas upałów. I da mu sporo frajdy

2022-07-25 7:46

Są psy, które uwielbiają kąpiele, są też takie, które zrobią wszystko, byle uniknąć kontaktu z wanną. Dla jednych i drugich mamy rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko podczas regularnej kąpieli, ale też jako doskonały sposób na upały! Oto gadżet, który pokocha każdy piesek!

pies
Autor: unsplash.com

Wszystko, co najlepsze

Upały dają się we znaki nie tylko nam, ale i naszym czworonożnym pupilom. Oprócz stałego dostępu do chłodnej wody i zacienionego miejsca, dobrym sposobem na schłodzenie psiego ciała jest szybka kąpiel.

Ale, ale! Zamiast fundować pieskowi kolejnego nudnego prysznica, dlaczego by nie dostarczyć mu niezapomnianych wrażeń rodem z pięciogwiazdkowego psiego spa? W tym pomoże m.in. słuchawka masująca DogShower zaprojektowana specjalnie dla czworonogów przez markę Hansgrohe.

Opracowana przez ekspertów i psich psychologów nie tylko dopasowuje się do kształtu ciała psa, ale zapewnia maksimum przyjemności pupilowi, delikatnie masując jego ciało. Efekt masażu miękkimi silikonowymi dyszami kojarzy się z głaskaniem po grzbiecie, sprawiając, że psiak z przyjemnością poddaje się relaksującej kąpieli pod prysznicem.

Do wyboru mamy aż trzy rodzaje strumieni, które bez problemu poradzą sobie nawet z największym brudem (błoto, błotko, błotunio!). Co ciekawe, przełączanie strumieni jest bajecznie proste dzięki specjalnemu przyciskowi na słuchawce.

Kolejny bonus? Słuchawkę DogShower możemy dopasować do standardowego przyłącza główki prysznicowej – nie musimy wymieniać całej baterii!

Wszystko fajnie, pięknie, ale… czy to faktycznie działa? O opinię zapytaliśmy eksperta – oraz jego ludzkiego opiekuna, Rafała Hampela z Internity Home. Beagle Faro, wielki miłośnik wody pod każdą postacią oficjalnie zaaprobował łazienkowy gadżet, zwracając uwagę na jego relaksujące właściwości. Na dowód dostaliśmy takie oto zdjęcie:

pies
Autor: Rafał Hampel
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE