Zakup mieszkania: na co zwrócić uwagę zanim kupisz mieszkanie [WIDEO]

2014-09-18 15:24

Zakup mieszkania to duża inwestycja, którą musimy dokładnie przemyśleć. Podpowiadamy od czego zacząć poszukiwania, na co zwrócić uwagę i jakich błędów unikać. Przeczytajcie zanim podejmiecie ostateczną decyzję o zakupie mieszkania!

Zakup mieszkania: na co zwrócić uwagę zanim kupisz mieszkanie
Autor: Thinkstockphotos.com

Zakup mieszkania to ogromny wydatek. Często podejmując taką decyzję musimy skorzystać z kredytu hipotecznego, dlatego zanim podejmiemy ostateczną decyzję koniecznie powinniśmy rozważyć wszystkie za i przeciw. Warto też skorzystać z porady eksperta, który pomoże rozwiać nam wątpliwości i podpowie jakich błędów należy unikać.

O czym trzeba pamiętać kupując mieszkanie?

Zanim zdecydujemy się na poszukiwanie mieszkania powinniśmy zastanowić się czy chcemy kupić je bezpośrednio od właściciela, od agencji nieruchomości czy od dewelopera. Większość ludzi szuka ofert w internecie, jednak pamiętajmy aby zachować ostrożność. Oszustów nie brakuje! Jak radzi ekspert: Niezależnie od tego czy kupujemy mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym, zawsze powinniśmy zdabać księgi wieczyste. Każdy z nas może to łatwo sprawdzić w internecie, gdzie dostępna jest elektroniczna księga wieczysta, wystarczy znać numer. Przed podpisaniem umowy przedwstępnej lub kupna warto skonsultować ją z prawnikiem. Jeśli chodzi o zakup mieszkania na rynku pierwotnym nasze mieszkanie jest objęte trzyletnią gwarancją. W materiale wideo znajdziecie porady eksperta dotyczące zakupu mieszkania. Obejrzyjcie koniecznie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE