Jak dobrać drzwi fornirowane do podłogi? Bierzemy pod uwagę kolor, styl i fakturę!

2017-03-22 16:43
Wewntrzne drzwi fornirowane POL - SKONE
Autor: POL-SKONE sp. z o.o. Stylizowane meble, ciężkie tkaniny i kryształowe żyrandole doskonale komponują się z drewnem orzecha, teaku czy rustykalnego dębu. Drzwi INTERSOLID II POL-SKONE w tych wybarwieniach, a także w kolorze cappuccino, mokka czy ciemnego hebanu będą pięknie prezentować się w zestawieniu ze słonecznymi  żółtymi ścianami, ciepłym pomarańczem i złotymi dodatkami.

Drewno jest symbolem elegancji i nieprzemijającego piękna. Ten wyjątkowy surowiec zachwyca naturalną estetyką, daje poczucie ciepła i elegancji, dlatego jest tak często wykorzystywany w aranżacji wnętrz. Pośród drewnianych podłóg, mebli czy dodatków dekoracyjnych nie może zabraknąć  także drzwi firmy POL-SKONE wykończonych fornirami o naturalnych barwach, będących doskonałym dopełnieniem stylowych aranżacji.

Ekologiczne i trwałe drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów stosowanych w architekturze i aranżacji wnętrz. Surowiec ten nie tylko wnosi ciepło, lekkość i naturalność do naszych mieszkań, ale również ma dobroczynny wpływ na zdrowie. Drewno magicznie otula wnętrze naturalnym urokiem, sprawiając, że dom staje się prawdziwym królestwem wypoczynku i harmonii.

Komponując się niemal z każdym innym materiałem czy kolorem pozwala na swobodną realizację wyjątkowych - a zarazem awangardowych projektów. Pośród drewnianych podłóg, mebli czy dodatków dekoracyjnych nie może zabraknąć  także drzwi INTERSOLID II firmy POL-SKONE wykończonych fornirami o naturalnych barwach, które są doskonałym dopełnieniem stylowych aranżacji.

Drzwi fornirowane jak stylowy powiew natury

Naturalne różnice kolorów, gatunków i usłojenia sprawiają, że surowiec ten doskonale odnajduje się w różnorodnych aranżacjach. Symbolem tych klasycznych, rustykalnych czy inspirowanych orientem są egzotyczne gatunki o głębokiej barwie. Stylizowane meble, ciężkie tkaniny i kryształowe żyrandole doskonale komponują się z drewnem orzecha, teaku czy rustykalnego dębu. Drzwi INTERSOLID II POL-SKONE w tych wybarwieniach, a także w kolorze cappuccino, mokka czy ciemnego hebanu będą pięknie prezentować się w zestawieniu ze słonecznymi  żółtymi ścianami, ciepłym pomarańczem i złotymi dodatkami. Minimalistyczne, industrialne czy skandynawskie aranżacje nie mogą obyć się bez jasnego, surowego drewna, które pięknie kontrastuje z nowoczesnymi formami i kształtami.

Drzwi INTERSOLID II POL-SKONE w kolorze dębu jasnego lub europejskiego, klonu, limby czy bardziej złotawego buku są idealnym dopełnieniem aranżacyjnej spójności modernistycznych wnętrz. Ich ciepła barwa wspaniale przełamie chłodną biel ścian, nadając pomieszczeniu prawdziwie domową, przytulną atmosferę.

Drzwi fornirowane - czyli  uniwersalna trwałość

Kolekcja drzwi INTERSOLID II zawiera aż 22 modele w systemie przylgowym o 14 wybarwieniach, co pozwala na perfekcyjny dobór wzoru do stylistyki całego wnętrza. Można wybrać skrzydło lite lub z przeszkleniami ze szkła ornamentowanego (kura bezbarwna lub brąz) bądź gładkiego. Szklenia dzielone są szprosami drewnianymi w systemie POL-SKONE, które fantastycznie podkreślają linię wzorniczą stolarki. Fornirowane skrzydła pokryte są ekologicznym lakierem UV, dzięki czemu drzwi  maja wysoką odporność na zarysowania i działanie światła.

Drzwi wewnętrzne z efektem prawdziwego drewna: zobacz pełną ofertę na: www.pol-skone.pl