Dyskretny lub awangardowy - grzejnik kameleon

2020-07-27 14:00 Materiał sponsorowany materiały prasowe Stelrad
Grzejnik Vertical Deco - Stelrad
Autor: materiały prasowe Stelrad Grzejnik "Vertical Deco" - Stelrad

Projektantom grzejnika "Vertical Deco" udało się zgrabnie połączyć w jednym modelu możliwość dyskretnego wkomponowania go w wystrój wnętrza lub zastosowania go jako ciekawego elementu dekoracyjnego. Architekt wnętrz, dobierając wymiary i kolor grzejnika, może uzyskać różne efekty aranżacyjne – sprawić, że grzejnik będzie niemal niewidoczny albo wykorzystać go jako istotną część architektury wnętrza.

Gładki panel przedni z delikatnymi pionowymi przetłoczeniami podkreśla styl i elegancję grzejnika "Vertical Deco", a odpowiednio dobrany kolor pozwoli wkomponować go idealnie zarówno w klasyczne, jak i w nowoczesne wnętrze.

Grzejniki "Vertical Deco" są nie tylko miłe dla oka, lecz także dla ucha, bo nie posiadają wbudowanych wentylatorów, a dystrybucja ciepła odbywa się poprzez połączenie promieniowania i grawitacji. Grzejniki mogą pracować zarówno na tradycyjnych, wysokich parametrach zasilania, jak i niskich, współpracując z ekologicznymi źródłami zasilania.

Zgodnie z filozofią marki Stelrad - Green Heat - grzejnik może współpracować z bezprzewodowymi inteligentnymi systemami sterowania, które zapewniają domownikom komfort i  ekonomiczną pracę systemu grzewczego.

Partnerzy

Stelrad