Dyskretny lub awangardowy - grzejnik kameleon

2020-07-27 14:00 Materiał sponsorowany

Projektantom grzejnika "Vertical Deco" udało się zgrabnie połączyć w jednym modelu możliwość dyskretnego wkomponowania go w wystrój wnętrza lub zastosowania go jako ciekawego elementu dekoracyjnego. Architekt wnętrz, dobierając wymiary i kolor grzejnika, może uzyskać różne efekty aranżacyjne – sprawić, że grzejnik będzie niemal niewidoczny albo wykorzystać go jako istotną część architektury wnętrza.

Grzejnik Vertical Deco - Stelrad
Autor: materiały prasowe Stelrad Grzejnik "Vertical Deco" - Stelrad

Gładki panel przedni z delikatnymi pionowymi przetłoczeniami podkreśla styl i elegancję grzejnika "Vertical Deco", a odpowiednio dobrany kolor pozwoli wkomponować go idealnie zarówno w klasyczne, jak i w nowoczesne wnętrze.

Grzejniki "Vertical Deco" są nie tylko miłe dla oka, lecz także dla ucha, bo nie posiadają wbudowanych wentylatorów, a dystrybucja ciepła odbywa się poprzez połączenie promieniowania i grawitacji. Grzejniki mogą pracować zarówno na tradycyjnych, wysokich parametrach zasilania, jak i niskich, współpracując z ekologicznymi źródłami zasilania.

Zgodnie z filozofią marki Stelrad - Green Heat - grzejnik może współpracować z bezprzewodowymi inteligentnymi systemami sterowania, które zapewniają domownikom komfort i  ekonomiczną pracę systemu grzewczego.

Partnerzy

Stelrad

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE