DRE Print - drzwi, które odmienią wnętrze

2020-09-30 13:42 Materiał sponsorowany materiały prasowe DRE
Drzwi z kolekcji DRE Print - model G9
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE Print - model G9

DRE PRINT to innowacyjna technologia, która pozwala dowolnie zadrukować drzwi wewnętrzne. Kryją się tu nieograniczone perspektywy dla architektów wnętrz oraz nieznane dotąd możliwości personalizacji pomieszczeń. Ich przedsmak dają fascynujące projekty przygotowane przez firmę DRE.

Drzwi z kolekcji DRE Print - model G2
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE Print - model G2

Po raz kolejny DRE tworzy nową jakość na rynku drzwi. Dotąd żaden producent w Polsce nie oferował podobnego rozwiązania. Ale co jeszcze istotniejsze, technologia DRE PRINT z miejsca podnosi wykorzystanie druku cyfrowego na warsztatowe wyżyny. Przede wszystkim daje nieograniczone możliwości tworzenia wielobarwnych nadruków najwyższej jakości. Odbywa się to w połączeniu z utwardzaniem powłoki drukowanej metodą UV, następnie zabezpieczanej lakierem wysokopołyskowym, a w przyszłości także matowym. Za dopłatą można m.in. wprowadzić podcięcie wentylacyjne, kratkę lub tuleje, jakich wymagają drzwi łazienkowe, albo uzyskać ponadstandardową szerokość skrzydła 100 cm.

Drzwi z kolekcji DRE Print - model G4
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE Print - model G4

Marka DRE przygotowała 9 różnorodnych wzorów druku, zebranych w Kolekcji G. Do wyboru są wzory drzwi klasycznych, nowoczesnych oraz grafiki abstrakcyjne.

Drzwi z kolekcji DRE Print - model G5
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE Print - model G5

Kolekcja G stanowi doskonały przykład wykorzystania grafiki i technologii DRE-Print do kreowania wzoru drzwi. Do wyboru są wzory drzwi klasycznych, nowoczesnych oraz grafiki abstrakcyjne. Powierzchnia skrzydła oraz ościeżnicy wykończona jest lakierem wysokopołyskowym, a krawędź skrzydła oklejona jest białym matowym obrzeżem lub czarnym matowym obrzeżem. Skrzydło i ościeżnica wyposażone są w dopasowane kolorystycznie okucia (zamek) w kolorze obrzeża skrzydła, (blacha zaczepowa, zawiasy) w kolorze ościeżnicy. Ościeżnica w kolekcji G jest w kolorze białym, lakierowana na wysoki połysk i wykonana w technologii DRE-Forming lub do wyboru w folii czarna mat.

Drzwi z kolekcji DRE Print - model G8
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE Print - model G8
Drzwi z kolekcji DRE Print - model G9
Autor: materiały prasowe DRE Drzwi z kolekcji DRE Print - model G9
Partnerzy

DRE

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021