Designerskie lampy z sieciówek. Najmodniejsze modele, na które wydasz mniej niż 400 zł!

2022-07-18 13:24

Przez wiele lat lampy traktowane były we wnętrzach po macoszemu – zazwyczaj wybierane na ostatnią chwilę były elelentem wyposażenia, na który nikt nie zwracał uwagi. Dzisiaj lampy przyciągają uwagę i grają jedną z głównych ról w pomieszczeniu. A designerskie, stylowe modele kupimy w popularnych sieciówkach za mniej niż 400 zł!

Designerskie lampy

Lampy i w ogóle oświetlenie w domu przezywa obecnie swój renesans. Lampa nie jest tylko żarówką z nudnym kloszem, ale pełnoprawnym elementem wystroju wnętrza – nie tylko zapewnia odpowiednie oświetlenie, ale również przyciąga uwagę swoim wyglądem.

Współczesne lampy to nierzadko małe dzieła sztuki i designu! W zależności od tego, w jakim stylu urządziliśmy dane pomieszczenie, bez problemu dobierzemy do niego odpowiednią oprawę świetlną.

Designerskie lampy z sieciówek
Autor: serwis prasowy marki IKEA Lampa wisząca Sodakra, ikea.pl

Designerskie lampy wykonuje się z różnych materiałów – prym wiedzie modny metal, szkło (zarówno tradycyjne jak i mleczne oraz kolorowe), a także drewno, wiklina, a nawet juta! Naturalne materiały chętnie wykorzystują projektanci do tworzenia lamp wpisujących się w stylistykę eko czy boho.

Lampy mogą przybierać naprawdę różne kształty – wszystko zależy od inwencji twórcy. Projektanci dbają jednak, by każdy model oprócz efektownego wyglądu, był możliwe jak najbardziej funkcjonalny.

Dlatego współczesne lampy z reguły mają przemyślaną konstrukcję zapewniającą jak najlepsze oświetlenie wnętrza. To już nie są smutne żarówki zamknięte w jeszcze smutniejszych kloszach blokujących swobodną drogę światła.

By cieszyć się piękną, designerską lampą, wcale nie musimy wydawać tysięcy złotych. Stylowe i pięknie prezentujące się we wnętrzach modele znajdziemy w popularnych sieciówkach - zapłacimy za nie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. 

W galerii poniżej zebraliśmy najciekawsze przykłady designerskich lamp z popularnych sieciówek (lampy zamykają się w 400 zł.). Tworząc galerię skupiliśmy się na modelach o różnorodnych formach, kolorze, wykonanych z różnych materiałów.

Zobacz najmodniejsze lampy do wnętrz:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE