Ciepło i urok ognia na jedno skinienie. Poznaj zalety kominków gazowych

2019-10-10 14:30

Bezpieczny ogień w domu – to kusząca wizja. Ciepło i widok domowego kominka to coś, o czym wielu z nas (przynajmniej po cichu) marzy. Szczególne możliwości, a nade wszystko wyjątkowy komfort dają kominki gazowe. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, żeby zadbać o bezpieczeństwo kominka na gaz

Uroki żywego płomienia

Światło i ciepło naturalnego ognia potrafi zupełnie zmienić oblicze pomieszczenia. Miły płomień ociepli każde pomieszczenie nie tylko dosłownie. Ciepłe światło zmodyfikuje barwną tonację wnętrza, a sama obecność płomienia uczyni atmosferę przytulniejszą.

Nie martwmy się, że to rozwiązanie wyłącznie do wnętrz tradycyjnych. Nowoczesne wkłady kominkowe z łatwością wkomponujemy także w nowoczesną, minimalistyczną aranżację. Szeroki wybór gazowych wkładów tego typu znajdziemy w ofercie firmy Kratki.pl Marek Bal.

Certyfikaty bezpieczeństwa kominków gazowych

Upewnijmy się, że kominek posiada specjalny certyfikat CE. Tylko wówczas mamy gwarancję wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Żeby otrzymać certyfikat, kominek musi przejść szereg testów pozwalających wyeliminować potencjalne zagrożenie.

Firma, której kominki posiadają niezbędny certyfikat bezpieczeństwa, to Kratki.pl. Urządzenia grzewcze z takim certyfikatem spełniają rygorystyczne wymagania europejskie. To sprawia, że są bezpieczne dla zdrowia użytkowników oraz przyjazne dla środowiska

Kominek gazowy Kratki.pl
Autor: materiały prasowe Kratki.com Kominek gazowy to bezpieczne rozwiązanie do wnętrza w niemal każdym stylu.

Wygoda kominków gazowych

Kratki.pl Marek Bal – lider branży kominków, obecny od 21 lat na rynku – ma w swojej ofercie szeroki wybór gazowych wkładów kominkowych. Produkty marki cechują się niezwykle wysoką jakością wykonania i są bardzo proste w obsłudze.

Tego typu kominek nie wymaga podłączenia do tradycyjnego komina. Wystarczy łatwy w instalacji system koncentrycznego komina. W kwestii planowania, projektowania, instalacji i serwisowania firma Kratki.pl zapewnia kompleksową obsługę.

Codzienna obsługa kominków jest banalnie prosta, nie musimy obawiać się żadnego uporczywego czyszczenia ani niczego podobnego. Dzięki kominkom gazowym możemy w dowolnym momencie cieszyć się naturalnym widokiem płomieni w mieszkaniu.

Kominki gazowe – bezpieczne rozwiązanie

Kominki gazowe są rozwiązaniem o wysokiej efektywności spalania. Co to oznacza? Niższy koszt używania takiego urządzenia, a także niską emisję CO2. Lepiej dla portfela i natury!

Bezpieczeństwo w przypadku urządzeń takich, jak kominki gazowe, jest kwestią bezwzględnie kluczową. Hermetycznie zamknięta komora spalania to najważniejsze, co w kominkach gazowych firmy Kratki.pl zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom.

O bezpieczeństwie stanowi też szereg rozmaitych zabezpieczeń uwzględniających szczególne wypadki i szczególne wymagania użytkowników. Kominki gazowe szczególnie łatwo bowiem dostosować do potrzeb.