Święta, święta, a po świętach… bałagan i sprzątanie

2021-01-13 10:14 Materiał sponsorowany
Rejs - meble
Autor: materiały prasowe REJS

Zazwyczaj po świątecznych uroczystościach, oprócz miłych wspomnień i rozpakowanych prezentów, zostaje nam również… bałagan. Aby ułatwić sobie sprzątanie, warto sięgnąć po sprytne akcesoria marki REJS, np. nowy system organizacji szafy gospodarczej House Master.

Choć z uwagi na pandemię, minione Święta Bożego Narodzenia większość z nas spędzała w znacznie mniej licznym gronie niż zazwyczaj, w wielu domach po świątecznych obiadach i sylwestrowej kolacji i tak zagościł nieporządek. Co prawda, każdy z nas ma inne „patenty” na jego pożegnanie i przywrócenie ładu, są jednak takie rozwiązania, które w tym zadaniu mogą okazać się bardzo przydatne. Jednym z nich jest nowość, którą właśnie wprowadza na rynek marka REJS – system organizacji szaf gospodarczych House Master.

Stelaż REJS
Autor: materiały prasowe REJS

Porządek w szafce ze środkami czystości

Stelaż House Master powstał z myślą o przechowywaniu i organizacji artykułów i akcesoriów służących do utrzymania porządku. Zaprojektowano go tak, by schowanie zmiotek, wiader, ścierek, środków czystości, a nawet odkurzacza nie nastręczało kłopotów. Koniec z bałaganem wśród detergentów czy przewracającymi się szczotkami.

Dostępny w wersji prawej i lewej stelaż przeznaczony jest do szafek o szerokości 400 mm z drzwiami przesuwnymi lub osadzonymi na standardowych zawiasach. W wersji podstawowej obejmuje: trzy kosze/półeczki o różnych rozmiarach, listwę na trzy haczyki, specjalnie wyprofilowany wieszak na rurę odkurzacza i trzy uchwyty na trzonki.

- Kosze są wyłożone specjalną matą antypoślizgową, dzięki czemu butelki nie będą się przesuwały podczas wysuwania stelaża. Na najszerszym z nich bez problemu zmieścimy i wiaderko, i odkurzacz. System jezdny REJS z miękkim dociągiem gwarantuje płynny ruch podczas otwierania i zamykania, a dopuszczalne obciążenie na poziomie 20 kg, umożliwia schowanie wielu produktów. – wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

Stelaż REJS
Autor: materiały prasowe REJS Stelaż House Master powstał z myślą o przechowywaniu i uporządkowaniu środków czystości – detergentów, wiader i akcesoriów do sprzątania. Zmieścić w nim można nawet odkurzacz.

Dostosuj do własnych potrzeb

Co ważne stelaż możemy dowolnie dopasowywać do własnych potrzeb i przyzwyczajeń. Każdy z elementów możemy zawiesić na odpowiadającej nam wysokości i – w razie potrzeby – przesunąć. Wersję podstawową House Master możemy też rozbudowywać o dodatkowe uchwyty na szczotki. Te proste w budowie, wykonane z tworzywa akcesoria pozwolą nam szybko odstawić na miejsce mopy i szczotki i tym samym zabezpieczyć je przed upadkiem. Wystarczy wsunąć trzonek w odpowiednie miejsce i gotowe – szczotka na pewno się nie przewróci. Jeśli zaś usuniemy z uchwytu wewnętrzną uszczelkę – możemy na nim wieszać rurę do odkurzacza. Uchwyty można montować nie tylko do stelaża House Master, ale również na drzwiach spiżarni lub schowka albo po wewnętrznej stronie frontów wysokich szafek.

Więcej na www.rejs.eu

Uchwyt na szczotki REJS
Autor: materiały prasowe REJS Wykonany z tworzywa uchwyt to prosty sposób na ustawienie i utrzymanie w ładzie wysokich szczotek i mopów, a po usunięciu uszczelki również rury do odkurzacza. Łatwy do zamocowania, umożliwia szybkie wsunięcie (a kiedy trzeba – wysunięcie) trzonków, a tym samym – sprawia że akcesoria te są zawsze na swoim miejscu gotowe do użycia. Uchwyty można montować do stelaża House Master (w zestawie są 3, kolejne można dokupić), a także na drzwiach spiżarni lub schowka, albo po wewnętrznej stronie frontów wysokich szafek.
Stelaż REJS
Autor: materiały prasowe REJS
Partnerzy

NOWY NUMER

To już trzecie wydanie „M jak Mieszkanie” w 2021 roku. Cieszymy się, że jesteście z nami! W tym numerze podpowiadamy, jak urządzić salon - idealny do wypoczynku, zabaw z dziećmi, ale też do pracy.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie okładka 03/2021