Genialny trik na czyszczenie kuchenki. Potrzebna ci tylko folia spożywcza

2022-11-04 13:32

Zaschnięty i trudny do usunięcia brud z kuchenki przyprawia cię o ból głowy? Mamy na to świetne i bajecznie proste rozwiązanie. Będzie ci potrzebna… folia spożywcza. Nie poznasz swojej kuchenki!

kuchenka
Autor: instagram.com/aurikatariina

Trik z folią spożywczą

Auri Katariina, która sprząta najbardziej zabrudzone domy na świecie – i to całkowicie za darmo, podzieliła się na Instagramie prostym trikiem na czyszczenie kuchenki.

Na krótkim wideo, 29-latka pokazała, jak czyści zaschnięty brud z kuchenki przy pomocy… folii spożywczej!

kuchenka
Autor: instagram.com/aurikatariina

To proste. Wystarczy spryskać zabrudzone miejsca środkiem do czyszczenia, a następnie przykryć całą powierzchnię kuchenki przezroczystą folią spożywczą tak, by dotykała wszystkich zabrudzonych miejsc. Folię zostawiamy na 24 godziny.

kuchenka
Autor: instagram.com/aurikatariina

Po tym czasie brud całkowicie się rozpuści, więc będzie bajecznie prosty w usunięciu – wystarczy ręcznik papierowy lub szmatka, by usunąć lepką substancję. I gotowe!

kuchenka
Autor: instagram.com/aurikatariina

Patent z folią spożywczą możemy wykorzystać do usuwania zaschniętych plam na różnych powierzchniach. Auri szczególnie poleca tę technikę do sprzątania piekarnika – bez szorowania i skrobania zaschniętego tłuszczu.

Zabrudzenia, podobnie jak w przypadku kuchenki spryskujemy środkiem czyszczącym, pokrywamy folią i zostawiamy na 24 godziny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE