ZIG ZAG i wszystko pod ręką!

2015-05-13 14:07

Jaki stolik kawowy wybrać do rodzinnego salonu, z którego korzystają wszystkie pokolenia domowników? Jakie potrzeby musi spełniać? Czy rozwiązaniem okazać się może kilka stolików z tej samej rodziny? Jak najbardziej! Fantazyjne, acz wzajemnie uzupełniające się kształty i kolory stolików kawowych ZIG ZAG do sofy, fotela i dowolnego miejsca w przestrzeni salonu to rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim domownikom!

Sofa - najważniejszy mebel we współczesnym domu. Tutaj - po szkole, po pracy, w weekendy - spotyka się cała rodzina. Wspólne oglądamy telewizję, czytamy, gadamy, surfujemy w necie. Układ sof modułowych zmieniamy w zależności od potrzeby chwili i od ilości osób. Jaki więc stolik kawowy wybrać, by każdy mógł z niego wygodnie korzystać?

ZIG ZAG: stolik kawowy do zadań specjalnych

Rozwiązaniem problemu będzie wybór kilku stolików z tej samej rodziny. Na nich zmieści się wszystko - laptop, pilot, telefon, książka i kawa. Stoliki kawowe ZIG ZAG polskiego producenta mebli IKER, projektu niemieckiego duetu ze Studia WertelOberfell występują w różnych wielkościach i wysokościach. Są lekkie, więc bez problemu można zmieniać ich położenie względem kanapy. Kupujemy jeden (gdy potrzebujemy stolika do fotela) lub więcej - w zależności od wielkości sofy. Ich różne warianty (aż dziewięć najmodniejszych kolorów, cztery łagodne kształty blatów ze sklejki i cztery wysokości podstawy z malowanego na czarno metalu) świetnie się ze sobą komponują, a my możemy bawić się, tworząc ciekawe, meblowe kompozycje. Stoliki kawowe ZIG ZAG mogą stanowić we wnętrzu wielobarwny akcent, który wraz z kolorowymi poduchami na sofie zdynamizuje aneks wypoczynkowy salonu.

Jeśli chcesz kupić stoliki ZIG-ZAG możesz otrzymać specjalny RABAT - tylko dla czytelników urzadzamy.pl! Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

 

Stoliki kawowe ZIG ZAG
Autor: materiały prasowe Stoliki Zig-zag są lekkie, różnej wielkości i wysokości. Można mieć jeden lub kilka, bo świetnie się ze sobą komponują. Bawimy się kolorem i kształtem blatów. Wysokości dostosowujemy do siedziska. Blaty ze sklejki, pokryte laminet, który łatwo utrzymać w czystości. Mają regularne kształty, występują w dziewięciu zdecydowanych kolorach i czterech rozmiarach. Fot. IKER
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Listopad w „M jak Mieszkanie” jest daleki od chłodu czy ciemnych kolorów. Wabi ciepłą paletą barw, miękkimi tkaninami i blaskiem świec.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie listopad