Zaprojektuj je tak, jak lubisz. Krzesła, które dopasujesz do swojego wnętrza

2021-09-28 10:39 Materiał sponsorowany
Meble Wójcik, krzesła Snap, Modern i Master
Autor: Meble Wójcik Meble Wójcik, krzesła Snap, Modern i Master

Meble Wójcik wzbogaciły swoją ofertę o krzesła. Trzy modele można dodatkowo spersonalizować. Do wyboru mamy 15 rodzajów materiałów obiciowych i 3 wybarwienia nóg. Dzięki temu każdy może samodzielnie skomponować mebel, który idealnie wpisze się w aranżację domu czy mieszkania.

Mieszkanie to miejsce, gdzie odpoczywamy, pracujemy, rozwijamy zainteresowania i spędzamy czas z rodziną czy przyjaciółmi. Ale zarazem to przestrzeń, która daje możliwość wyrażenia siebie. Każdy z nas ma przecież inny styl życia, odrębne sympatie estetyczne i własny pomysł na swoje otoczenie. Zanim ono w pełni stanie się odzwierciedleniem potrzeb, preferencji i upodobań – szukamy, zestawiamy, łączymy, dobieramy, zmieniamy… Aż w końcu wybieramy te elementy wystroju, dla których nie musimy już szukać kompromisu.

Krzesła z oferty firmy Meble Wójcik
Autor: Meble Wójcik, materiały prasowe Krzesła Snap w pokryciu Nakrapiana Czerń.

Kierując się tą świadomością, marka Meble Wójcik stworzyła kolekcję krzeseł, które każdy może zaprojektować tak, jak lubi. Trzy modele dostępne są w kilku wariantach w skróconym terminie realizacji, a ponadto oferują możliwość personalizacji. Do wyboru mamy 15 rodzajów materiałów obiciowych oraz 3 wybarwienia nóg. Dzięki temu każdy nas może skomponować krzesło, które perfekcyjnie wpisze się w aranżację.

Master, Modern czy Snap – który model wybierzesz?

Trzy modele krzeseł różnią się od siebie wizualnie i konstrukcyjnie, ale kilka ważnych spraw je łączy. Od nich zacznijmy. Przede wszystkim są to wysokiej jakości polskie produkty – dobrze zaprojektowane, starannie wykonane, stabilne, wygodne, eleganckie. Od dnia zakupu przez długie lata będą znakomicie służyć swoim użytkownikom i cieszyć ich oczy nowoczesną linią, efektowną tapicerką oraz nogami wykonanymi z litego drewna bukowego.

Krzesła z oferty firmy Meble Wójcik
Autor: Meble Wójcik, materiały prasowe Krzesła Modern w obiciu Granatowa Pepitka.

Wyróżnikiem całej kolekcji krzeseł firmy Meble Wójcik są też stosunkowo szerokie siedziska oraz wygodne, ergonomiczne oparcia, które bez względu na kształt zapewniają siedzącemu doskonały komfort. Każde z nich również ma konstrukcję zwiększającą wytrzymałość, co potwierdziły testy.

Krzesła z oferty firmy Meble Wójcik
Autor: Meble Wójcik, materiały prasowe Krzesła Master z nogami w odcieniu Dąb i w tapicerce Welwetowy Grafit oraz Butelkowa Zieleń. Te warianty dostępne są w skróconym czasie realizacji.

Co z kolei charakteryzuje i odróżnia od siebie poszczególne modele? Krzesła Master i Modern mają tradycyjną konstrukcję opartą na profilowanym drewnianym stelażu. Cała powierzchnia użytkowa jest pokryta tapicerką. Siedzisko wykonane z wykorzystaniem pasów i sprężyn spoczywa na czterech nogach o przekroju prostokątnym. A oparcie? W modelu Master układa się w miękki łuk, harmonijnie przechodzący w delikatnie wygięte tylne nogi. W krześle Modern natomiast jest proste – tak samo jak tylne nogi, z którymi styka się pod wyrazistym kątem.

Krzesła Modern
Autor: Meble Wójcik Aranżacja z krzesłami Modern z tapicerką Granatowa Pepitka (z nogami w odcieniu Dąb)

Krzesło Snap natomiast ma siedzisko i oparcie wykonane z jednego elementu o bardzo nowoczesnej, minimalistycznej linii, pokryte w całości tapicerką. Wspiera się na krzyżowej konstrukcji nóg wykonanej z litego drewna. To rozwiązanie zwiększa wytrzymałość mebla, a zarazem sprawia, że nawet przy intensywnym użytkowaniu Snap prezentuje się szlachetnie i zarazem świeżo.

Krzesła z oferty firmy Meble Wójcik
Autor: Meble Wójcik, materiały prasowe Krzesła Snap dostępne w skróconym czasie realizacji: Gołębia Szarość i Welwetowy Grafit (z nogami w odcieniu Dąb) oraz Musztardowy Szyk (z czarnymi nogami).

Piękne i praktyczne – obicia, które pokocha cała rodzina

Nowe krzesła firmy Meble Wójcik pokryte są tkaniną ze specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą materiał przed szybkim przesiąkaniem płynów. Napój, zupa lub sos, który chlapnie na siedzisko lub oparcie krzesła, skrapla się na powierzchni materiału – nie wnika w głąb. Dzięki temu zyskujemy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego delikatnie odsączyć ciecz i zapobiec powstaniu plamy. Dzięki temu już żaden „wypadek” przy piciu czy jedzeniu nie zmąci nastroju rodzinnego obiadu ani kolacji z przyjaciółmi. W ofercie znajdziesz też tkaniny tzw. „pet friendly”, które pokochają posiadacze domowych czworonogów, gdyż takie obicie jest bardziej wytrzymały na zaciągnięcie.

Krzesła z oferty firmy Meble Wójcik
Autor: Meble Wójcik, materiały prasowe Krzesła Master w tapicerce Butelkowa Zieleń.

W skróconym czasie realizacji dostępne są modele: krzesło Master w tkaninach Welwetowy Grafit i Butelkowa Zieleń z nogami w odcieniu Dąb, model Modern w tkaninach Głęboki Granat i Granatowa Pepitka (z nogami w odcieniu Dąb) oraz Stalowa Szarość (z białymi nogami), a także krzesło Snap w tkaninach Gołębia Szarość i Welwetowy Grafit z nogami w odcieniu Dąb oraz Musztardowy Szyk z czarnymi nogami).

Krzesła z oferty firmy Meble Wójcik
Autor: Meble Wójcik, materiały prasowe Krzesła Snap z czarnymi nogami w pokryciu Musztardowy Szyk

Na zamówienie natomiast każdy z modeli może mieć nogi w odcieniu dębu, białe lub czarne, a do tego tapicerkę w dowolnie wybranym spośród 15 rodzajów tkaniny. Prócz przywołanych wcześniej odcieni są to: Pleciony Beż, Kawa z Mlekiem, Kamienny Brąz, Zgaszony Róż, Szlachetny Burgund, Aksamitny Turkus, Nakrapiana Czerń i Klasyczna Czerń.

Szczegóły na meblewojcik.com.pl

Krzesła z oferty firmy Meble Wójcik
Autor: Meble Wójcik, materiały prasowe Krzesła Master w tapicerce Zgaszony Róż.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE