Urządzenia grzewcze przyszłości!

2016-10-06 11:35

Czy kotłownia w domu może być piękna? Nowa linia urządzeń grzewczych marki Buderus to propozycja dla osób ceniących zarówno estetykę jak i nowe technologie. Nowoczesny wygląd, eleganckie fronty z czarnego lub białego szkła tytanowego, sterowanie za pomocą komfortowego panelu dotykowego oraz modułowa konstrukcja – to tylko skrócona lista zalet nowej linii urządzeń marki Buderus.

Urządzenia grzewcze to ważny element wyposażenia każdego domu i mieszkania. Ważne, by dostosowane były nie tylko do naszych potrzeb, ale i dobrze prezentowały się we wnętrzu. Na szczęście nie musimy się już martwić, że nieestetyczna obudowa kotła zepsuje nam klimat wnętrza! Eleganckie kotły nowej generacji marki Buderus zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszej technologii sterowania, którą zamknięto w estetycznej i ponadczasowej obudowie.

Nowoczesna kotłownia

Kotły Logamax plus GB192i i Logamax plus GB192iT marki Buderus spełniają zarówno kryteria urządzeń innowacyjnych, jak i estetycznych. Nowoczesny wygląd i elegancka obudowa z frontem ze szkła tytanowego to gwarancja, że urządzenie doskonale odnajdzie się w każdym wnętrzu: zarówno w nowej lub modernizowanej kotłowni, a także w kuchni, korytarzu, garażu czy łazience. Kotły dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Ponadto nowa linia urządzeń Buderus to seria modułowa, którą w każdej chwili można rozbudować o dodatkowe elementy. Jest to o tyle cenna funkcjonalność, gdyż systemy dedykowane ogrzewaniu domu i mieszkania, efektywnie wykorzystujące kilka źródeł energii to najbliższa przyszłość branży grzewczej.

Sterowanie na dotyk

Łatwą obsługę kotłów marki Buderus zapewnia komfortowy panel dotykowy. Z jego pomocą użytkownicy mogą ustawiać wszystkie podstawowe parametry, m.in. temperaturę w pomieszczeniach i temperaturę c.w.u., oraz sprawdzać status ustawień i funkcji. Urządzenia grzewcze nowej linii marki Buderus mogą być także sterowane zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej EasyControl. Nowa seria to nie tylko nowoczesny wygląd i komfort użytkowania. Urządzenia zaprojektowano w sposób umożliwiający ich łatwe łączenie i tworzenie kompleksowych, innowacyjnych i niezwykle efektywnych systemów grzewczych.

Więcej informacji na www.buderus-przyszłość.pl