Szara sofa: 7 inspiracji! Sofy do salonu: zdjęcia

2013-03-05 13:46
sofa kozyra1.jpg
Autor: archiwum

Szary jest trendy! Obejrzyj zdjęcia salonu z szarą sofą i wybierz najciekawszą propozycję dla siebie. Zobacz do czego pasuje szara sofa. Sofy do salonu: inspiracje i zdjęcia.

Szary kolor w salonie jest stylowy i szykowny, nie musi być na ścianie, ostatnio bardzo modne są szare sofy. Zdjęcia w naszej galerii mogą być ciekawą inspiracją, gdy szukamy sofy do salonu. Specjalnie dla Was wybraliśmy 7 ładnych propozycji sofy do salonu: zdjęcia salonu.

Salon z sofą: zdjęcia

Szara sofa na zdjęciach w salonie jest ozdobą wnętrza. Sofa do salonu może być duża, narożna, ale ciekawie wygląda także zestawienie dwóch mniejszych sof w salonie. Wszystko zależy od wielkości salonu i wystroju pomieszczeń sąsiadujących. Szara sofa sprawdzi się w zestawieniu z innymi odcieniami szarości, ale także kolorami natury – tak jak na zdjęciach salonu w galerii.

Sofa: kolorowe dodatki

Warto, aby sofę w kolorze szarym ociepliły barwne dodatki. Modne jest łączenie szarości z czerwienią i niebieskim. Zdjęcia sofy w salonie dobrze prezentują się także w otoczeniu bieli i koloru oliwkowego. Sofa z pomarańczowymi akcentami może być funkcjonalnym meblem w nowoczesnych wnętrzach.

Zobacz galerię szarych sof w salonie na zdjęciach!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022