Twoje potrzeby na pierwszym planie. Sprawdź system meblowy Creative

2021-05-14 12:31 Materiał sponsorowany Barbara Ruppel
Aranżacja z meblami VOX stworzona w systemie Creative
Autor: materiały prasowe VOX Aranżacja stworzona w systemie Creative

Z badań przeprowadzonych przez markę VOX wynika, że Polacy wolą urządzać mieszkania po swojemu, kierując się własnymi potrzebami. By zapewnić klientom maksymalną wolność i odpowiedzieć na silny trend indywidualizacji, VOX stworzył system Creative. Dzięki niemu w prosty sposób zaprojektujemy mebel dopasowany do naszych oczekiwań. Konfiguracji jest nawet kilka tysięcy, a sam proces kreacji mebla - prosty i przyjemny.

Creative - ambitny projekt

Przez ostatnie lata klienci marki VOX byli stopniowo oswajani z możliwością personalizacji mebli, jednak system Creative to ogromny skok do przodu. Dzięki niemu możemy urządzać całe domy, biura czy gabinety, uzyskując za każdym razem inny efekt, ponieważ z systemem Creative jesteśmy w stanie stworzyć kilka tysięcy wariantów tych samych brył.

Doskonałym przykładem możliwości systemu był Pawilon VOX podczas targów Meble Polska w Poznaniu (luty 2020), który został umeblowany w całości za pomocą tego innowacyjnego rozwiązania. 

- Okazało się, że większość naszych gości nie była w stanie jednoznacznie ocenić, iloma kolekcjami urządziliśmy ekspozycję. To był dla nas dobry znak, że Creative sprawdza się w swojej roli. Te meble nawet postawione obok siebie sprawiają wrażenie, jakby były z innych kolekcji - powiedziała Marta Krupińska, projektantka VOX.

Targi w Poznaniu były nieoficjalną premierą systemu Creative - testem, który konfigurator polskiej firmy zdał śpiewająco. Sam system został zaprezentowany klientom jesienią 2020 roku i obecnie zdaje najważniejszy egzamin - aranżując polskie domy.

Aranżacja z meblami VOX stworzona w systemie Creative
Autor: materiały prasowe VOX Aranżacja stworzona w systemie Creative

By urządzało się lepiej

Projektantką systemu Creative jest Marta Krupińska, która współpracuje z marką od wielu lat i jest laureatką prestiżowych nagród. Spod jej ręki wyszło wiele popularnych kolekcji mebli dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które użytkownik może dopasowywać do siebie i które zmieniają się wraz z nim m.in. kolekcja Young Users czy Simple. 

O systemie Creative Marta Krupińska mówi jako o projekcie jej życia i zaznacza, że podczas tworzenia najtrudniejsze było balansowanie między założeniami technologicznymi a funkcjonalnością i estetyką.

Aranżacja z meblami VOX stworzona w systemie Creative
Autor: materiały prasowe VOX Aranżacja stworzona w systemie Creative

Do wyboru do koloru

Creative to system meblowy, który daje niemal nieograniczone możliwości konfiguracji. Dzięki temu możemy stworzyć mebel, który będzie wyglądał dokładnie tak, jak chcemy. Naszą przygodę z tworzeniem mebli zaczynamy od wejścia na stronę www.vox.pl/creative, gdzie dostępny jest prosty i intuicyjny konfigurator.

Narzędzie przeprowadza nas krok po kroku przez cały proces projektowania: od wyboru bryły, przez ustalenie wyglądu jej wnętrza, po dobór kolorów, uchwytów oraz nóżek. Wszystkie meble możemy swobodnie modyfikować, zmieniając je od środka, jak również na zewnątrz.

W ramach systemu Creative możemy wybierać:

  • kilkadziesiąt brył mebli (szafy, kredensy, biurka, komody, regały itd.), 
  • 11 kolorów korpusów i frontów (dąb jasny, dąb miodowy, dąb brązowy, dąb ciemny, szary, biały, czarny, indygo, szafran, butelkowa zieleń, nude)
  • 12 rodzajów uchwytów, w tym opcję push to open,
  • 12 wariantów nóżek,
  • 4 głębokości,
  • dziesiątki elementów uzupełniających.

A co jeśli nie czujemy się pewnie w projektowaniu mebli i chcemy skorzystać z gotowych zestawów? Nie ma problemu! Na stronie VOX znajdziemy gotowe konfiguracje. W tym przypadku możemy również dowolnie zmieniać ich kolor, a także wybrać konkretny układ. Wystarczy, że z katalogu gotowych pomysłów wybierzemy formę mebla i kolor, które nam odpowiadają. Od produktu naszych marzeń dzieli nas tylko kilka kliknięć!

Ale to nie wszystko. System Creative daje dużą wolność w projektowaniu mebli, jednak konfigurator cały czas pilnuje, byśmy nie zestawiali ze sobą elementów, które sprawiłyby, że stałby się niefunkcjonalny. Narzędzie marki VOX daje swobodę podczas dobierania elementów mebla, ale jednocześnie czuwa, by był on nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również funkcjonalny. 

Co więcej, z systemem Creative nie musimy martwić się o przekroczenie budżetu. Podczas pracy w konfiguratorze mamy stałą kontrolę nad ceną produktu. Więcej o systemie Creative na stronie www.vox.pl/creative

 Aranżacja stworzona w systemie Creative
Autor: materiały prasowe VOX Aranżacja stworzona w systemie Creative
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021