Stylowe krzesło

2011-01-18 16:18

Arystokratyczne, stylowe krzesło pasuje do tradycyjnych wnętrz. Zrobione jest z drewna mahoniowego, można wybrać dowolnie obicie siedziska. Tapicerkę foteli robi się najczęściej z żakardu, bawełny, weluru, szenilu, nubuku lub skóry.

Krzesło Amboise

  • Wymiary: 55 x 61 x 95 cm
  • Materiał: drewno mahoniowe barwione, wypełnienie oparcia z siatki rattanowej
  • Wykończenie: farba kryjąca w kolorze kości słoniowej (ivory) lub szarym (taupe)
  • materiał obiciowy na siedzisko może być indywidualnie dobrany z wzornika
  • Do kupienia w Decolor, cena: 992 zł

Jak krzesło, czy fotel będą wygodne

Podpowiadamy na co zwrócic uwagę przy zakupie fotela. Siedzisko fotela powinno być elastyczne, jednak niezbyt miękkie. Takie jest np. z gąbki na płaskich sprężynach falistych. Siedzi się wygodnie, gdy oparcie jest odchylone do tyłu pod kątem 110-125°, a podłokietniki znajdują się 18-24 cm nad siedziskiem. Sprawdź w sklepie, czy łatwo ci się podnieść z fotela. Głębokość siedziska wynosi zazwyczaj 42-58 cm, szerokość 48-60 cm. Najlepiej jednak przetestuj sama, czy jego wielkość ci odpowiada. Tapicerkę foteli robi się najczęściej z żakardu, bawełny, weluru, szenilu, nubuku lub skóry. Jeśli masz w domu psa lub kota, praktyczne będzie obicie gładkie, z tkaniny impregnowanej, odpornej na zabrudzenia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE