Sofy modułowe. Jak je komponować? Piękne i wygodne konfiguracje: ZDJĘCIA

2019-03-01 4:00

Sofy modułowe to rozwiązanie dla osób, które nie uznają kompromisów ani w sprawach wzornictwa, ani w kwestii komfortu. Z bogatej palety elementów takich jak siedziska, oparcia i podłokietniki można w prosty sposób skomponować jedyny w swoim rodzaju mebel, perfekcyjnie dopasowany i do dostępnej przestrzeni, i do oczekiwań użytkowników. Co ważne – tańszy niż kanapa wykonana na zamówienie!

Kanapa to bez wątpienia podstawa wyposażenia salonu. Musi więc być i wygodna, i efektowna. Dobrana do wielkości oraz układu wnętrza, zręcznie wpisana w wystrój, ale też dopasowana do codziennych przyzwyczajeń oraz indywidualnych upodobań mieszkańców. Tylko wtedy zapewni pełen komfort na co dzień.

Co więc zrobić, by salon stał się oazą relaksu? Wcale nie musimy kupować sofy na specjalne zamówienie. Wystarczy zdecydować się na modułowe meble wypoczynkowe, takie jak Cafe czy Cubo z oferty marki MTI Furninova. Wyróżnia je nie tylko możliwość skomponowania sofy czy narożnika szytego na miarę wnętrza, ale przede wszystkim podporządkowanego naszym codziennym potrzebom.

Sofa modułowa – kanapa na Twoją miarę

Najlepiej świadczy o tym kolekcja Cafe, który, jak dobra kawa, składa się z różnych elementów, pozwalających skomponować wymarzony mebel. Nazwa całej kolekcji nie jest bowiem przypadkowa. Świadomie nawiązuje do napoju, który za sprawą wyboru określonej mieszanki, metody parzenia i sposobu podania prezentuje niezrównane bogactwo smaku i aromatu. W kolekcji Cafe do wyboru mamy bowiem aż 24 elementy podstawowe – siedziska i boczki, 7 rodzajów nóżek oraz 4 rodzaje poduch dekoracyjnych.

Co więcej, elementy te dostępne są nie tylko w zróżnicowanych odcieniach tapicerki skórzanej czy materiałowej, ale też w różnych stylach. Dzięki temu z modułów z kolekcji Cafe możemy skomponować zarówno lekki w formie minimalistyczny narożnik, jak i klasyczną sofę o charakterystycznych, stylowych boczkach. Sami też możemy zadecydować o jej kształcie oraz o ilości siedzisk.

MTI-Furninova, sofa modułowa Cafe
Autor: MTI-Furninova, serwis prasowy Sofa modułowa z kolekcji Cafe.

Sofa modułowa na każdą porę dnia

Również kolekcja tapicerowanych mebli modułowych Cubo oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Tym razem jednak marka MTI Furninova postawiła na spełnienie naszych potrzeb dotyczących poczucia komfortu. Seria Cubo, oparta na niskich i szerokich siedziskach, poza wyborem podstawowych brył oferuje zróżnicowane pod względem funkcji wypoczynkowej poduchy. Dostępne w wersji Day (w skórze lub w tkaninie), Night i Dusk (w tkaninie), różnią się między sobą kształtem. Każda poduszka jest w innym rozmiarze, ma inne właściwości relaksacyjne i dekoracyjne. Wszystko po to, by użytkownik w swym domowym zaciszu mógł się poczuć wyjątkowo. 

MTI-Furninova, sofa modułowa Cubo
Autor: MTI-Furninova, serwis prasowy Sofa modułowa z kolekcji Cubo.

Artykuł powstał we współpracy z MTI-Furninova

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021