Skandynawska elegancja. Szykowne meble tapicerowane: sofy, fotele, łóżka...

2019-09-04 16:07
Skandynawska elegancja. Szykowne meble tapicerowane: sofy, fotele, łóżka...
Autor: MTI-Furninova, serwis prasowy Sofa modułowa Vesta w obiciu Matiss Sand.

Mieszkańcy Skandynawii kochają wszystko co naturalne i znakomicie potrafią czerpią inspiracje z przyrody. W ich wnętrzach znajdziemy głównie proste i funkcjonalne rozwiązania, a zarazem stylowy wygląd mebli. Być może właśnie dlatego tak bardzo pokochaliśmy ten styl w Polce.

We wnętrzach w stylu skandynawskim wszystko tonie w bieli i w szarościach. Jasne wnętrza są szczególne atrakcyjne jesienią oraz zimą, kiedy za oknem brakuje słońca jak nigdy. Stonowane aranżacje urozmaicają mocniejsze akcenty, takie jak sofa modułowa Vesta, wygodny fotel Egon czy bajeczne łóżko Tiramisu. Są to trzy nowości od marki MTI-Furninova, które idealnie wpisują się w aranżacyjne trendy.

W salonach w stylu skandynawskim komfortowa i piękna sofa to absolutny must have! To ona jest jednym z najważniejszych mebli i na nią zwraca się największą uwagę wchodząc do salonu. Sofa modułowa Vesta Motion (na spełnia wszystkie powyższe cechy. Dodatkowo sofa została wyposażona w moduł funkcji przesuwania, w którym siedzisko przesuwa się do przodu i do tyłu w celu dopasowania do potrzebnej głębokości siedzenia za pomocą silników elektrycznych kontrolujących pozycję. Siedziska składają się z trzech elastycznych warstw ze zróżnicowanym wypełnieniem, które zapewniają komfort użytkowania przez wiele lat.

Fotel Egon w tapicerce Nubuck Terracotta. MTI-Furninova
Autor: MTI-Furninova, serwis prasowy Fotel Egon w tapicerce Nubuck Terracotta.

Wygodny fotel sprawdza się zarówno w salonie, jak i w gabinecie w każdym stylu. Meblem godnym uwagi jest kolejna nowość od MTI-Furninova fotel Egon. Jest to stylowy fotel stworzony do relaksu, który nigdy nie idzie na kompromis w zakresie komfortu. Można wygodnie spędzać w nim długie godziny, oddając się rozmyślaniom, czytaniu gazet czy słuchaniu muzyki. Specjalne przeszycia na krawędziach dodają niezwykłego charakteru temu pięknemu fotelowi. Fotel dostępny jest w bogatej gamie kolorów i tkanin, dzięki czemu doskonale wpiszę się w wnętrze skandynawskie.

Łóżko z zagłówkiem Tiramisu. MTI-Furninova
Autor: MTI-Furninova, serwis prasowy Łóżko z zagłówkiem Tiramisu.

Sypialnia w skandynawskim stylu w żadnym razie nie może być przeładowana akcesoriami i koniecznie musi być przytulna. W samym centrum powinno znaleźć się duże, piękne i wygodne łóżko. Właśnie takie jest łóżko Tiramisu, które jest dopracowane w każdym detalu. To przede wszystkim komfortowe, przestronne łoże, które gwarantuje dobry sen. Okazały zagłówek w parze ze zdecydowaną, bryłą mebla budują we wnętrzu przytulną i intymną aurę. Dostępne jest wyłącznie w obiciu z tkaniny, która pięknie eksponuje miękkość i przytulność formy mebla.

Więcej na stronie MTI-Furninova.