Relaks w stylu boho

2020-06-29 11:10 Materiał sponsorowany materiały prasowe
Sofa rozkładana Charming Charlie
Autor: materiały prasowe Miuform Sofa "Charming Charlie" inspirowana stylem życia artystycznej bohemy lat 70. ubiegłego stulecia. Zaprojektowana z myślą o domowych wnętrzach, zachęca do relaksu.

Komfort, naturalność i swoboda - oto skojarzenia, jakie wywołuje sofa "Charming Charlie" inspirowana stylem życia artystycznej bohemy lat 70. ubiegłego stulecia. Zaprojektowana z myślą o domowych wnętrzach, zachęca do relaksu.

Łagodne kształty i wygodne siedziska trzyosobowej sofy "Charming Charlie" zachęcają do niezobowiązującego spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Kieszeń umieszczona w łokietniku pozwala mieć pod ręką przydatne drobiazgi. Oryginalna forma mebla z podwójnym siedziskiem – materacem i poduchami wykończonymi grubymi lamówkami – to zabieg nie tylko estetyczny, lecz także rozwiązanie funkcjonalne pozwalające na wykorzystanie - po rozłożeniu sofy - materaca nawierzchniowego. Jego zastosowanie gwarantuje komfort spania na równej powierzchni, a oddychająca tkanina, typowa dla pokryć materacy, zapewnia higieniczne użytkowanie. Sofa posiada też skrzynię na pościel. "Charming Charlie" to propozycja dla osób, które chcą na co dzień spać wygodnie, bez konieczności aranżowania oddzielnej sypialni.

Tkaniny obiciowe o wyraźnych splotach i w naturalnych barwach, przywodzących na myśl kolory ziemi, są kolejnym nawiązaniem do stylu boho. Wykonane są w nowoczesnej technologii opartej na nanocząsteczkach, które blokują wnikanie zabrudzeń, dzięki czemu mebel jest łatwy do czyszczenia.

W kolekcji "Charming Charlie" oprócz sofy trzyosobowej są również różnej wielkości narożniki oraz fotel. Meble zaprojektowała Agnieszka Możdżer - współwłaścicielka i dyrektor kreatywna marki Miuform. Wyprodukowane zostały w Polsce z wykorzystaniem lokalnych surowców.

Partnerzy