Profesjonalne gotowanie: AGD zaprojektowane we współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni!

2015-05-15 19:57

Najnowszą kolekcję wysokiej jakości naczyń kuchennych i sprzętu AGD marki Elektrolux zaprojektowano we współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni! Zarówno piekarniki parowe, płyty indukcyjne jak i drobne sprzęty kuchenne marki Elektrolux zrewolucjonizują Twoje dotychczasowe kuchenne nawyki. Sprawdź, co nowego proponuje marka Elektrolux do Twojej kuchni!

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń profesjonalnych oraz urządzeń gospodarstwa domowego. Od prawie 100 lat współpracuje z profesjonalistami zatrudnionymi w prestiżowych restauracjach i największych pralniach hotelowych.

Profesjonalne gotowanie: bądź szefem swojej kuchni!

Niemal połowa europejskich szefów kuchni, zdobywców gwiazdek Michelin oraz 1/3 sieci hotelowych na świecie korzysta ze sprzętu tej marki. Dzięki zdobytej w ten sposób unikalnej wiedzy i doświadczeniu, Electrolux przenosi profesjonalne rozwiązania do urządzeń domowych, oferując możliwości dostępne wcześniej tylko dla szefów kuchni. Dbałość o detale i funkcjonalność produktów powoduje, że odpowiadają one rzeczywistym potrzebom oraz spełniają oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

Więcej informacji o urządzeniach Elektrolux:

 -    WWW
 -    Facebook
 -    Instagram
 -    YouTube
 -    Twitter
 -    Pinterest