Pralka i suszarka Samsung Al Control – zgrany duet, który zadba o twoją wygodę

2021-06-09 12:28 Materiał sponsorowany Paweł Kaliński, redaktor prowadzący Urzadzamy.pl
Pralka i suszarka Samsung AI Control
Autor: materiały prasowe Samsung Pralka i suszarka Samsung AI Control

Innowacyjna pralka Samsung AI Control dla jeszcze większej wygody użytkownika tworzy zgrany duet z suszarką. W ten sposób można zaoszczędzić zarówno miejsce w mieszkaniu, jak i czas potrzebny na rozwieszanie prania i jego późniejsze prasowanie. Ubrania staną się wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku. A ponadto możliwe będzie odświeżanie odzieży bez prania.

Zakup automatycznej suszarki do ubrań to czysta wygoda. Dlaczego? Urządzenie to pomaga oszczędzać kilka cennych zasobów. Pierwszym z nich jest przestrzeń w mieszkaniu. Nie będzie już potrzebne miejsce do rozstawiania tradycyjnej suszarki w pokoju czy na balkonie, a suszarka automatyczna może stanąć nad pralką. Drugi z tych zasobów, jeszcze cenniejszy, to czas. Nie trzeba go więcej tracić na rozwieszanie ubrań, a co więcej – skróci się też prasowanie. Tym samym oszczędzi się też trzeci zasób, czyli wysiłek. Życie stanie się lżejsze, dom przestronniejszy i bardziej estetyczny, a zaoszczędzony czas domownicy będą mogli spędzić tak, jak najbardziej lubią. 

Inteligentny panel podsunie ulubione programy

Ale to jeszcze nie wszystko. Nowa linia pralek i suszarek Samsung została wyposażona w innowacyjny panel AI Control, dzięki któremu obsługa urządzeń jest bardziej intuicyjna i nie wymaga fatygi. Za sprawą maszynowego uczenia pralka i suszarka zapamiętują najczęściej wybierane programy oraz inne ustawienia, takie jak prędkość wirowania lub liczba płukań, aby przy kolejnym użyciu zarekomendować użytkownikowi indywidualnie dopasowane parametry. Nie trzeba więc za każdym razem wybierać ulubionego zestawu ustawień.

Pralka porozumie się z suszarką

Kolejnym udogodnieniem, jakie oferuje nowy panel, jest automatyczne ustawienie programu suszenia dopasowane do parametrów prania. Sparowane z sobą urządzenia komunikują się, aby proces prania i suszenia uczynić jeszcze łatwiejszym. Wystarczy przełożyć pranie do suszarki, a urządzenie samo sczyta paramenty prania i dostosuje do nich program suszenia. Odpada więc wyzwanie związane z oceną i doborem ustawień.

Świeżość i dezynfekcja w mniej niż godzinę

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z ubrania bez wody i detergentów wydawać się może niemożliwe, jednak suszarki Samsung radzą sobie z tym doskonale. Funkcja Air Wash odświeża i dezynfekuje ubrania za pomocą samego podgrzanego powietrza. W 29 minut pozbywają się nieprzyjemnego zapachu z ubrań, a w 59 skutecznie je dezynfekują

Pranie ekologiczne i ekonomiczne

Skupiliśmy się na wygodzie korzystania z suszarek, jednak warte podkreślenia są też zupełnie wyjątkowe zalety współpracujących z nimi pralek z tej samej linii. Samsung AI Control to m.in. program prania optymalnego AI, który automatycznie odmierza ilość wody i detergentów oraz dobiera czas prania do wagi wsadu i poziomu zabrudzenia tkanin. Zyskują na tym garderoba (pielęgnowana w odpowiedni sposób), portfel (znikają niepotrzebne wydatki na preparaty do prania) i środowisko (przy zachowaniu najwyższej jakości prania spada ilość detergentów odprowadzanych do kanalizacji oraz zużycie wody).

Pralka i suszarka Samsung AI Control
Autor: materiały prasowe Samsung Pralka i suszarka Samsung AI Control

Oczyszczająca moc bąbelków

Istotną rolę ogrywa także unikalna technologia Samsung EcoBubble™. Na czym polega? Specjalny generator łączy wodę, powietrze i proszek, tworząc aktywną pianę, która dużo szybciej – bo już na początku prania – wnika w zabrudzenia. Oznacza to skuteczne pranie w niskich temperaturach (w tym usuwanie nawet uporczywych plam), oszczędność energii, a przy tym dłuższą trwałość włókien i kolorów tkanin.

Chcesz coś dodać?

Warto dorzucić jeszcze dwa słowa o dodatkowych drzwiach AddWash™. Chyba każdemu zdarzyło się zapomnieć o wrzuceniu jakiejś części odzieży do pralki. Problem rozwiązują wspomniane dodatkowe drzwi pralki. Dzięki nim na dowolnym etapie prania (także np. na samo wirowanie po praniu ręcznym) można dołożyć ubrania do bębna albo dolać płynu do płukania.

Suszarka w twoim smartfonie

Coraz ważniejsza dla konsumentów staje się możliwość sterowania urządzeniami z poziomu telefonu. Aplikacja SmartThings pozwala zdalnie włączyć pralkę, sprawdzić status prania oraz dobrać odpowiedni program do rodzaju tkanin. Dzięki temu pranie będzie gotowe na czas, ukończone w najbardziej dogodnym momencie i oczywiście da doskonały efekt. By żyło się wygodniej każdego dnia. 

Po więcej szczegółów zajrzyj na aicontrol.samsung.pl

Pralka i suszarka Samsung AI Control
Autor: materiały prasowe Samsung Pralka i suszarka Samsung AI Control
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021