Praktyczne piękno. Lodówka Samsung Grand+

2020-11-19 14:22 Materiał sponsorowany Redakcja
Lodówka Samsung Grand+
Autor: materiały prasowe Samsung

Nowa linia lodówek Samsung Grand+ z dolnym zamrażalnikiem i technologią SpaceMax™ to większa pojemność przy standardowych wymiarach oraz innowacje gwarantujące dłuższą świeżość produktów.

Ekspert Samsung

Autor: mat. pras. Samsung

Piotr Ługowski, Head of Digital Appliances Division, Samsung Electronics

Nowe lodówki Samsung Grand+ to urządzenia o pięknej formie, która kryje niezwykłe rozwiązania. Kluczowe jest SpaceMax™, technologia zapewniająca więcej miejsca do przechowywania – w zależności od modelu zyskujemy nawet kilkanaście litrów. Co ważne, dzięki zastosowaniu ultracienkich ścianek urządzenia zachowały standardowe rozmiary zewnętrzne. Lodówki Grand+ są bardzo ciche, ich praca emituje zaledwie 35 dB – to natężenie dźwięku porównywalne do szeptu. Doskonale sprawdzą się więc w kuchniach otwartych na salon.

Szuflada Humidity Fresh+ dba o optymalną wilgotność dla owoców i warzyw. Z kolei komora Zero Optimal Fresh+ gwarantuje idealne warunki do przechowywania m.in. jarzyn, mięsa, wędlin i ryb. Specjalna przegroda pozwala w razie potrzeby wyodrębnić tam dwie strefy o zróżnicowanej temperaturze, np. -1°C dla mięs i ryb oraz 1°C dla warzyw. U góry natomiast znalazła się wielofunkcyjna półka na wino – lita, a nie ażurowa, dzięki czemu będą tam bezpieczne nie tylko butelki. A to jeszcze nie wszystko! Po więcej informacji zapraszam na: grandplus.samsung.pl.

Lodówka Samsung Grand+
Autor: materiały prasowe Samsung

SOCZYSTE I AROMATYCZNE. Szuflada Humidity Fresh+ zapewnia wyjątkowe warunki o wysokim poziomie wilgotności, aby warzywa owoce pozostały dłużej świeże, bez utraty wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku. Prosta regulacja wilgotności dostosuje optymalny poziom do przechowywania owoców (70 proc.) lub jarzyn (80 proc.).

Lodówka Samsung Grand+
Autor: materiały prasowe Samsung
Lodówka Samsung Grand+
Autor: materiały prasowe Samsung

WSZYSTKIE ODCIENIE SZYKU. Urządzenia zwracają uwagę minimalistycznym szykiem – mają płaskie drzwi, ukryte uchwyty, subtelne wykończenia. Dostępne są w trzech wysokościach (185, 192 i 203 cm) oraz w aż sześciu kolorach. Do wyboru biel, beż, grafitowa stal, inox, metaliczny grafit i czerń.

Lodówka Samsung Grand+
Autor: materiały prasowe Samsung
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Maj w M jak Mieszkanie wabi kolorami i zachęca do zmian w domu. Prezentuje piękne przedmioty i aranżacje w pastelowych odcieniach różu, błękitu, żółtego i zieleni.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Maj 2021