Powrót meblościanki

2008-10-20 2:00 Redakcja
Powrót meblościanki
Autor: Materiały prasowe firmy

Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem swojego salonu, proponujemy modną meblościankę. Jest funkcjonalna i atrakcyjna, pomieści mnóstwo rzeczy i będzie nowoczesnym elementem aranżacji pokoju.

Modułowa kolekcja mebli City firmy Intermeble to elegancka prostota, która przy niewielu dodatkach „rozkwitnie” i stanie się elementem dekoracyjnym pokoju.

Meblościanka dzisiaj

Meblościanka pełni nie tylko funkcję reprezentacyjną, ale i praktyczną. Nasze doświadczenia z wzornictwem lat ubiegłych sprawiają, iż pierwsze z nią skojarzenia są negatywne. Propozycja z nowej kolekcji firmy Intermeble udowadnia, że możliwe jest stworzenie mebla, który jest jednocześnie funkcjonalny i atrakcyjny. Kolekcja City to dużo miejsca na najróżniejsze drobiazgi, które chcemy ukryć przed okiem gości, a zarazem mieć pod ręką. Jednocześnie to dekoracyjny sposób aranżacji przestrzeni w nowoczesnym stylu.

Wzory i kolory frontów mebli

Meble mają proste, lekkie i geometryczne formy. Połączenie kolorystyki egzotycznego drewna wenge, szkła, lakierowanych frontów barwy cappuccino oraz metalowych wykończeń tworzą modną całość. Meble wykonane są z płyty meblowej pokrytej wysokiej jakości laminatem o właściwościach antystatycznych, odpornym na zarysowania oraz działanie promieni słonecznych.

Komplet meblowy: moduły

Zaletą systemu City jest modułowość i bogata gama elementów, które pozwalają na samodzielne skonstruowanie indywidualnego zestawu meblowego, a tym samym na idealne dopasowanie go do potrzeb użytkowników oraz rozmiarów pomieszczenia. W kolekcji do dyspozycji mamy cztery modele szafek wiszących, witrynę ze szklanym frontem,  komody w pięciu rozmiarach, obszerną szafę, regał oraz modułowe półki, z których możemy budować dowolną kompozycję ścienną, dodając tym samym wnętrzu ciekawej asymetryczności. Uzupełnienie kolekcji stanowią niskie stoliki RTV oraz stolik kawowy.