Nowoczesne rozwiązania LG, które ułatwiają codzienne życie i pomagają zadbać o zdrowy dom

2020-10-17 1:52

pralka i suszarka LG Vivace
Autor: materiały prasowe LG Electronics pralka i suszarka LG Vivace

Spis treści

  1. Pierz raz w tygodniu, odświeżaj i dezynfekuj codziennie
  2. Wygoda użytkowania i świeżość na dłużej

Pierz raz w tygodniu, odświeżaj i dezynfekuj codziennie

LG stworzyło wyjątkowy system parowy, który pomoże zadbać o zdrowy dom i higieniczną czystość. Opiera się na możliwościach, jakie daje połączenie trzech urządzeń: pralki, suszarki oraz innowacyjnej szafy parowej LG Styler. Wszystko w myśl zasady: pierz raz w tygodniu, odświeżaj i dezynfekuj codziennie. Jakie rozwiązania to umożliwiają? Wybrane modele pralek i suszarek LG Vivace zostały wyposażone w program Allergy Care. Podczas cyklu prania, dezynfekująca para usuwa z ubrań oraz pościeli aż do 99,9% alergenów pochodzących od roztoczy domowych. Potwierdza to certyfikat BAF (British Allergy Foundation).

Technologia parowa
Autor: materiały prasowe LG Electronics Dezynfekująca para usuwa z ubrań oraz pościeli aż do 99,9% alergenów pochodzących od roztoczy domowych.

Z kolei szafa parowa LG Styler z technologią TrueSteam™ pozwala na łatwą, codzienną dezynfekcję ubrań, bez konieczności używania środków chemicznych. Zastosowana w LG Styler technologia parowa likwiduje do 99,9% alergenów i bakterii, również z tych materiałów i rzeczy, które są trudne do wyprania, na przykład kaszmirowych swetrów, jedwabnych bluzek, odzieży sportowej, wełnianych płaszczy czy marynarek. LG Styler usuwa również lekkie zagniecenia oraz nieprzyjemne zapachy, zapewniając ubraniom estetyczny i świeży wygląd. Dzięki systemowi parowej pielęgnacji ubrań LG możemy cieszyć się higieniczną czystością ubrań każdego dnia, bez konieczności ich codziennego prania.

Szafa parowa LG Styler z technologią TrueSteam™
Autor: materiały prasowe LG Electronics Szafa parowa LG Styler z technologią TrueSteam™

Wygoda użytkowania i świeżość na dłużej

Jak zachować świeżość produktów na dłużej i dzięki temu ograniczyć liczbę wyjść na zakupy? W wybranych lodówkach LG (między innymi w lodówce V+ oraz Side-by-Side InstaView Door-in-Door™) zastosowano innowacyjną technologię DoorCooling+. Zapewnia ona szybsze i bardziej równomierne chłodzenie wnętrza lodówki, co ma wpływ na żywotność przechowywanego w niej jedzenia. Po zamknięciu drzwi uruchamia się pewien rodzaj kurtyny powietrznej, dzięki której temperatura wewnątrz nawet o 32%* szybciej wraca do pierwotnego stanu. Oszczędzamy w ten sposób energię, a żywność dłużej pozostaje świeża.

Lodówka V+ z technologią DoorCooling+
Autor: materiały prasowe LG Electronics Lodówka V+ z technologią DoorCooling+

Dzięki systemowi InstaView Door-in-door™ możliwe jest zajrzenie do lodówki bez jej otwierania. Wystarczy dwa razy zapukać w podświetlany szklany panel, by oświetlić jej wnętrze i sprawdzić co jest w środku, a dodatkowe drzwi dają szybki dostęp do najczęściej używanych produktów. Dzięki temu, że całe skrzydło lodówki otwierane jest rzadziej, oszczędzamy energię, a przechowywana w niej żywność pozostaje dłużej świeża.

Lodówka LG InstaView Door-in-door™
Autor: materiały prasowe LG Electronics

*Na podstawie wyników testu UL z wykorzystaniem metody polegającej na porównaniu czasu potrzebnego do obniżenia temperatury w koszu na górnych drzwiach z 24,8℃ do 8℃; testowane modele LGE: Non-DoorCooling+ (GBB60NSZHE) oraz DoorCooling+ (GBB72NSDFN).

Partnerzy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE