Nowoczesne odkurzacze bezprzewodowe Sharp. Wysprzątaj cały dom jednym urządzeniem

2021-02-28 17:49 Barbara Ruppel
Bezprzewodowy odkurzacz SA-VP4001BS-EU marki Sharp
Autor: materiały prasowe SHARP Bezprzewodowy odkurzacz SA-VP4001BS-EU marki Sharp

Jeśli na samą myśl o wiosennych porządkach dostajesz zadyszki, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. W ofercie marki Sharp pojawiły się dwa modele nowoczesnych odkurzaczy bezprzewodowych, które pomogą szybko i łatwo posprzątać cały dom (łącznie z roletami i meblami tapicerowanymi), a także samochód! Zaoszczędzony czas i energię możesz przeznaczyć na ulubiony serial lub spotkanie z przyjaciółmi.

Jeden odkurzacz – wiele możliwości

Bezprzewodowy odkurzacz z silnikiem inwerterowym SA-VP4001BS-EU oraz model SA-VP1001RW-EU wyposażony w silnik DC zostały zaprojektowane przez specjalistów marki Sharp, by ułatwić i skrócić czas domowych porządków.

Oba urządzenia charakteryzuje smukła konstrukcja, atrakcyjny nowoczesny design i łatwość w manewrowaniu. Odkurzacze są lekkie, dlatego bez problemu mogą być użytkowane przez osoby starsze lub z ograniczoną mobilnością. Ich waga nie przekracza 3.6 kg, a konstrukcja zapewnia swobodę ruchów podczas odkurzania.

Dużą zaletą odkurzaczy bezprzewodowych SA-VP4001BS-EU oraz SA-VP1001RW-EU marki Sharp jest ich uniwersalność. Pojedyncze urządzenie bez problemu wysprząta cały dom, a nawet samochód!

Bezprzewodowy odkurzacz SA-VP1001RW-EU marki Sharp
Autor: materiały prasowe SHARP Bezprzewodowy odkurzacz SA-VP1001RW-EU marki Sharp

I tak na przykład model SA-VP4001BS-EU wyposażony w silnik inwerterowy o dużej mocy ssania możemy ustawić na dwa poziomy prędkości. Wyższy poziom pozwoli bez problemu wysprzątać trudno dostępne lub bardzo zabrudzone powierzchnie, natomiast poziom o mniejszej prędkości zadba o delikatniejsze miejsca jak tapicerka, rolety czy żaluzje.

Brak kabli, które nie tylko przeszkadzają podczas sprzątania, ale mogą być niebezpieczne dla najmłodszych domowników i czworonożnych pupili jest kolejną zaletą odkurzaczy Sharp. Załączona do zestawu ładowarka i wbudowany w odkurzacz solidny akumulator litowo-jonowy zapewniają maksimum wygody i bezpieczeństwa podczas użytkowania. Jedno ładowanie zapewnia długi czas pracy odkurzacza, dzięki czemu możemy bez obaw skupić się na porządkach.

Szczotka Animal Jet pomaga usunąć sierść i włosy z dywanów oraz tapicerki
Autor: materiały prasowe SHARP Szczotka Animal Jet pomaga usunąć sierść i włosy z dywanów oraz tapicerki

Bezprzewodowe odkurzacze Sharp – przyjemność sprzątania

Modele bezprzewodowych odkurzaczy SA-VP4001BS-EU i SA-VP1001RW-EU doskonale poradzą sobie praktycznie z każdą powierzchnią w domu i samochodzie. I tak za pomocą kilku rodzajów szczotek i końcówek możemy odkurzyć i wyczyścić różne powierzchnie: np. szczotka Animal Jet okaże się pomocna przy usuwaniu sierści i włosów z tapicerki czy dywanu. Końcówki do czyszczenia szczelin dotrą wszędzie tam, gdzie nie dosięgnie tradycyjna rura od odkurzacza.

Odkurzacze bezprzewodowe Sharp poradzą sobie doskonale z brudem i kurzem w samochodzie, żaluzjami, roletami, listwami przypodłogowymi, czy przestrzeniami między meblami. Dla jeszcze przyjemniejszego sprzątania, specjaliści Sharp wyposażyli modele SA-VP4001BS-EU i SA-VP1001RW-EU w oświetlenie LED, które zapewni widoczność w zaciemnionych miejscach – np. pod siedzeniami w samochodzie.

À propos wygody... każde ze wspomnianych urządzeń Sharp zbiera kurz do 0,65 l pojemnika, którego z łatwością opróżnimy – filtr znajdujący się w środku wystarczy opłukać wodą. Podczas użytkowania, gdy chcemy np. odsunąć mebel, nie musimy kłaść odkurzacza poziomo na podłodze jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych modeli – bezprzewodowe odkurzacze Sharp będą zawsze ustawione w pozycji pionowej. Tym sposobem ograniczymy zginanie się (odkurzacz jest wiec bezpieczny i wygodny w użytkowaniu dla seniorów lub osób, które mają problemy z kręgosłupem).

Odkurzaczem bezprzewodowym Sharp odkurzymy również żaluzje i rolety
Autor: materiały prasowe SHARP Odkurzaczem bezprzewodowym Sharp odkurzymy również żaluzje i rolety

Warto również wspomnieć o teleskopowej rurce, w którą wyposażone są modele SA-VP4001BS-EU i SA-VP1001RW-EU. Podczas sprzątania możemy w prosty sposób dopasować jej długość do naszych potrzeb lub całkowicie z niej zrezygnować! Odkurzacz Sharp SA-VP4001BS-EU i SA-VP1001RW-EU może więc pełnić funkcję niewielkiego ręcznego urządzenia, co warto wykorzystać m.in. przy odkurzaniu samochodu, tapicerki czy żaluzji.

Z odpowiednim sprzętem wiosenne lub przedświąteczne porządki nie tylko nie sprawią nam żadnych kłopotów, ale mogą nawet okazać się przyjemnym i miłym doświadczeniem. Odkurzacze bezprzewodowe marki Sharp zadbają o komfort pracy i jak i jej najlepsze efekty. Gdy choć raz weźmiemy do ręki bezprzewodowy czerwono-biały model z silnikiem DC lub srebrno-czarny z silnikiem inwerterowym, już nigdy nie wrócimy do tradycyjnych odkurzaczy.

Bezprzewodowy odkurzacz SA-VP4001BS-EU marki Sharp
Autor: materiały prasowe SHARP Bezprzewodowy odkurzacz SA-VP4001BS-EU marki Sharp

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021