Meble wypoczynkowe Scandi. Elegancja bardzo praktyczna

2017-10-03 13:03

Kolekcja Scandi została stworzone przede wszystkim z myślą o komfortowym relaksie w salonie. Oprócz odpowiedniego wyprofilowania mebli służą temu starannie opracowane wypełnienia i pianki. Jednocześnie sofy i fotele z linii Scandi zwracają uwagę atrakcyjnymi przeszyciami i pikowaniem oraz drewnianymi nóżkami, które dodają meblom lekkości i elegancji.

Meble z kolekcji Scandi znakomicie posłużą do skomponowania wygodnej i eleganckiej strefy wypoczynkowej w każdym salonie. Fotele, sofy dwu- i trzyosoboowe oraz narożniki dają ogromne możliwości aranżacyjne, zdolne odpowiedzieć na wszelkie wyzwania przestrzenne i nawet największe potrzeby wygody.

Co nie mniej istotne, podobnie jak szereg innych kolekcji z Salonów Agata, także linia Scandi dostępna jest w obiciach z palety tkanin Magic Home. Innowacyjne apretury Easy Clean i Easy Life, zastosowane w tych tkaninach, chronią włókna przed wnikaniem zabrudzeń. Dzięki temu wszelkie plamy można usunąć z tkanin Magic Home za pomocą trzech prostych kroków, bez naruszania unikalnej struktury materiału.

Jak to wygląda w praktyce? Lepkie plamy, np. z ketchupu, należy usunąć przy użyciu łyżeczki – delikatnie zebrać, bez wgniatania i wcierania zabrudzenia w tkaninę. Pozostałość skrapiać wodą i odsączać papierowym ręcznikiem, następnie pozostawić do wyschnięcia. Rozlane płyny, jak kawa czy wino, trzeba zebrać papierowym ręcznikiem. Pozostałości należy skrapiać wodą i odsączać ręcznikiem aż do usuniecia śladu, a potem pozostawić do wyschnięcia.

Szczegółowe informacje o usuwaniu plam z tkanin z kolekcji Magic Home zawierają ulotki dostępne tu i tu.

Plamoodporne tkaniny: meble z salonów Agata
Autor: Salony Agata W salonach Agata dostępne są meble pokryte efektownymi, a przy tym niezwykle praktycznymi tkaninami z kolekcji Magic Home, odpornymi na zabrudzenia.