Lodówka side-by-side. Wygoda użytkowania i maksimum korzyści

2021-02-28 17:02

Wielu z nas marzy o przestronnej lodówce side-by-side, ale nie zawsze na wstawienie takiego urządzenia do kuchni pozwala metraż pomieszczenia. Marka Vestfrost postanowiła rozwiązać ten problem i zaprezentowała modele lodówek i zamrażarek side-by-side do zabudowy, które z łatwością dopasujemy do naszych potrzeb – i naszych kuchni!

Lodówka i zamrażarka side-by-side marki Vestfrost
Autor: materiały prasowe Vestfrost Lodówka i zamrażarka side-by-side marki Vestfrost

Spis treści

  1. Lodówka side-by-side to same korzyści
  2. Pojemna i nowoczesna lodówka side-by-side Vestfrost
  3. Energooszczędna i przestronna zamrażarka side-by-side Vestfrost

Lodówka side-by-side to same korzyści

Lodówka side-by-side ma wiele korzyści. Z jednej strony zapewnia dużą przejrzystość i ułatwiony dostęp do produktów spożywczych, z drugiej – lepszą organizację przestrzeni. Dzięki przestronnym szufladom i półkom możemy mądrze rozplanować przestrzeń wewnątrz urządzenia, zamiast upychać produkty obok siebie na półkach.

Zazwyczaj lodówki side-by-side są jednym urządzeniem, kolosem, który zmieści się tylko w naprawdę dużych kuchniach. By każdy mógł spełnić marzenie o posiadaniu lodówki side-by-side specjaliści marki Vestfrost opracowali dwa oddzielne urządzenia – lodówkę i zamrażarkę side-by-side. Lodówkę i zamrażarkę możemy postawić bezpośrednio obok siebie lub w różnych częściach kuchni, z zależności od naszych upodobań i planów aranżacyjnych. Tak naprawdę, możliwości aranżacyjnych z wykorzystaniem urządzeń side-by-side marki Vestfrost jest mnóstwo!

Dlaczego warto zdecydować się na chłodziarkę VR-BF27952H1S i zamrażarkę VR-BF27912H0S marki Vestfrost? Oba urządzenia mają 177 cm, są szerokie na 54 cm i głębokie na 54.5 cm. Nie zajmują dużo przestrzeni, a dorosła osoba bez problemu sięgnie do górnych półek.

Poza tym, lodówki i zamrażarki side-by-side Vestfrost są przeznaczone do zabudowy! To dobra wiadomość, zwłaszcza dla osób, które chcą „schować” sprzęt AGD w meblach lub nie chcą, by nowoczesny design urządzenia kolidował z klasycznym wystrojem ich kuchni. Lodówki side-by-side Vestfrost możemy łatwo schować lub wyeksponować, w zależności od naszych upodobań. Dodatkowym atutem urządzeń marki Vestfrost jest to, nie wszystkie urządzenia side-by-side na polskim rynku nadają się do zabudowy.

Lodówka side-by-side marki Vestfrost
Autor: materiały prasowe Vestfrost Lodówka side-by-side marki Vestfrost
Lodówka i zamrażarka side-by-side marki Vestfrost
Autor: materiały prasowe Vestfrost Lodówka i zamrażarka side-by-side marki Vestfrost

Pojemna i nowoczesna lodówka side-by-side Vestfrost

Chłodziarka side-by-side VR-BF27952H1S marki Vestfrost swoją pojemnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Urządzenie jest w stanie pomieścić aż 300 litrów, a przestronne, wysokie półki pozwolą swobodnie przechowywać produkty spożywcze. Podobnie jak półki boczne, w tym jedna w rozmiarze XXL, w której z powodzeniem możemy ustawić np. butelki z winem. W chłodziarce znajdują się również dwie szuflady, jedna z nich ma regulowany poziom wilgotności – doskonale sprawdzą się do przechowywania warzyw i owoców lub innej wymagającej żywności.

Chłodziarka side-by-side Vestfrost została wyposażona w nowoczesną technologię Air Duck oraz Wentylator Turbo, które dbają o stałą, jednolitą temperaturę przez równomierne rozprowadzanie powietrza w jej wnętrzu. Co więcej, dzięki tym rozwiązaniom wewnątrz lodówki nie tworzy się szron!

W chłodziarce znajdziemy również filtr Maxi Fresh, który eliminuje etylen uwalniany przez warzywa i owoce podczas ich dojrzewania. W efekcie przechowywane w lodówce Vestfrost warzywa i owoce dłużej zachowują świeżość i przydatność do spożycia. Filtr Maxi Fresh skutecznie pozbywa się także nieprzyjemnych zapachów.

O jakość i stan powietrza wewnątrz lodówki side-by-side dba również Ion Tech, nowoczesny system oczyszczający powietrze. Stale rozprowadza on po wnętrzu urządzenia jony ujemne, które neutralizują nieprzyjemne zapachy i oczyszczają powietrze.

Lodówka side-by-side marki Vestfrost
Autor: materiały prasowe Vestfrost Lodówka side-by-side marki Vestfrost
Lodówka side-by-side marki Vestfrost
Autor: materiały prasowe Vestfrost Lodówka side-by-side marki Vestfrost

Energooszczędna i przestronna zamrażarka side-by-side Vestfrost

Warto przyjrzeć się również zamrażarce side-by-side VR-BF27912H0S marki Vestfrost, która z lodówką tworzy parę idealną. Zamrażarka jest niezwykle pojemna - może pomieścić nawet 197 litrów! Wyposażona w półki o różnej wysokości, znacznie ułatwi organizację przestrzeni.

Wielbiciele kostkarek w zamrażarkach na pewno docenią podwójną, obrotową kostkarkę do lodu, która znajduje się w górnej części zamrażarki Vestfrost. Kostkarka Twisted Icematic może pochwalić się imponującą liczbą kostek lodu produkowanych każdego dnia – jest ich aż 384! Z takim arsenałem lodu nie musimy obawiać się, że nagle go zabraknie.

Zamrażarka VR-BF27912H0S to urządzenie, które nie tylko zapewnia wygodę użytkowania, ale wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, by zapewnić maksymalną ochronę przechowywanej w nim żywności. Doskonałym tego przykładem jest system No Frost Multi, który błyskawicznie usuwa ciepłe powietrze z wnętrza zamrażarki i nadmuchuje chłodne, zapobiegając tym samym powstawaniu szronu. System No Frost Multi zapewnia równomierne mrożenie wszystkich artykułów spożywczych znajdujących się w zamrażarce Vestfrost.

Warto również wspomnieć o samym napędzie zamrażarki. Najnowocześniejszy kompresor inwerterowy, w który został wyposażony model VR-BF27912H0S jest praktycznie bezawaryjny, dba o cichą pracę urządzenia i co najważniejsze – zużywa dużo mniej energii niż zamrażarki pracujące na tradycyjnych napędach!

Lodówka i zamrażarka side-by-side marki Vestfrost to urządzenie, które dopasowuje się do naszych potrzeb, jednocześnie zapewniając nam maksymalny komfort użytkowania. Nowoczesny design produktów Vestfrost prezentuje się doskonale w każdej kuchni, a gdy zdecydujemy o zabudowaniu lodówki – zrobimy to z łatwością! Więcej o urządzeniach do zabudowy side-by-side marki Vestfrost na stronie https://vestfrosthome.eu

Zamrażarka do zabudowy marki Vestfrost
Autor: materiały prasowe Vestfrost Zamrażarka do zabudowy marki Vestfrost
Zamrażarka side-by-side marki Vestfrost
Autor: materiały prasowe Vestfrost Zamrażarka side-by-side marki Vestfrost