Lodówka Samsung Kitchen Fit +: do zabudowy lub jako lodówka wolnostojąca

2015-07-31 12:06

Lodówka Samsung RB36J8855S4 charakteryzuje się wzornictwem pozwalającym zaaranżować ją zarówno w zabudowie, jak również jako lodówkę wolno stojącą. Liczne funkcje przekładające się na komfort używania, a także „elastyczne" wnętrze zadecydowały o wyróżnieniu i przyznaniu Rekomendacji od miesięcznika M jak Mieszkanie!

Dobra lodówka to przede wszystkim taka, z wysoką klasą efektywności energetycznej, sprytnymi rozwiązaniami oraz gwarancją jak najdłuższego przechowywania świeżej żywności. W lodówce Samsung RB36J8855S4 zastosowano technologię SpaceMax i wzornictwo pozwalające postawić ją w zabudowie, ale także poza nią. Ma komfortowe wnętrze, a ponadto automatycznie wybiera optymalną temperaturę.

Lodówka Samsung RB36J8855S4: wszechstronna aranżacja kuchni

Model RB36J8855S4 to przykład sprzętu, w którym zastosowano mnóstwo sprytnych rozwiązań. Wyliczanie można zacząć od wyglądu. Wzornictwo Kitchen Fit pozwala na zabudowanie urządzenia na równi z meblami kuchennymi i może być alternatywą lodówek do zabudowy. Z kolei technologia SpaceMax zwiększyła pojemność urządzenia o 60 litrów, bez zmiany wymiarów zewnętrznych. Nowoczesne i komfortowe rozwiązania skrywa także wnętrze. To np. cztery półki na drzwiach, które można demontować, oraz składana półka w komorze górnej. Pomysły te ułatwiają ustawianie produktów wysokich i tych, o nietypowych kształtach. Dzięki temu bez problemu ustawimy w lodówce butelki czy wysokie słoiki. Urządzenie oświetlają energooszczędne LED-y. Na szczególną uwagę zasługują cyfrowe inwertery, dzięki którym lodówka automatycznie dostosowuje moc pracy do zapotrzebowania na chłodzenia (na jednym z 7 poziomów). W ten sposób zużywa mniej energii, pracuje ciszej i wolniej się zużywa. Lodówka RB36J8855S4 posiada klasę energetyczną A + +. To jednak nie wszystko, za co można docenić ten model! Funkcję No Frost docenią szczególnie Ci, którzy muszą zmagać się z częstym rozmrażaniem lodówki.

Lodówka Samsung RB36J8855S4: Fresh Zone

Fresh Zone to wygodna szuflada, która zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb – z optymalną temperaturą stanowiącą gwarancję utrzymania świeżości i smaku produktów jak najdłużej.

Lodówka Samsung RB36J8855S4: stała temperatura

System All-Around Cooling zapewnia dotarcie chłodnego powietrza do każdego zakamarka lodówki. Powietrze jest wydmuchiwane przez otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

Lodówka Samsung RB36J8855S4: bezproblemowa integracja

Wzornictwo Kitchen Fit sprawia, że lodówka idealnie wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Zarówno lodówka wolnostojąca, jak i w wersji obudowanej meblami, nieustannie zachwyca estetyką i wyróżnia się funkcjonalnością.