Kolorowe i nowoczesne odkurzacze. Wybieramy sprzęt AGD

2011-09-23 12:50 Redakcja
Odkurzacz
Autor: Materiały prasowe firmy

Zielone Jabłuszko czy Błękit Oceanu? O co pytamy? O odkurzacz. Popularne odkurzacze Ergospace podbiły nasze serca 13-metrowym zasięgiem, sportowymi detalami i niewielkimi rozmiarami, ułatwiającymi przechowywanie. Teraz odkurzacz Electrolux dostępny jest w modnych kolorach. Taki sprzęt AGD umili odkurzanie.

Odkurzacz
Autor: Materiały prasowe firmy Odkurzacze Electrolux - Ergospace dostępne są w kilku energetyzujących kolorach.

Odkurzacz Ergospace jest wygodny, pozwala swobodnie poruszać się między pokojami, bez konieczności ciągłego wyjmowania przewodu z gniazdka. Kabel, w tym niewielkim odkurzaczu, ma aż 9 m, a długa rura odkurzacza umożliwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc, takich jak schody. Innymi słowy, jedno podłączenie do kontaktu wystarczy by sprzątnąć nieduże mieszkanie. Po sprzątniu kompaktowy odkurzacz Electrolux można ukryć w dowolnym schowku. Ciekawym elementem tego odkurzacza jest Zderzak Ergoshock™, który skutecznie zapobiega obijaniu mebli, ścian oraz framug. Gdy odkurzanie jest skończone, wystarczy owinąć rurę wokół urządzenia i zabezpieczyć ją zderzakiem. Takie rozwiązanie jest praktyczne, pozwala zaoszczędzić miejsce i sprawia, że przechowywany odkurzacz wygląda estetycznie.

Kolory sprzęt AGD

Odkurzacze Ergospace będą dostępne w czterech nowych kolorach, które zostały wybrane przez projektantów firmy Electrolux. „Przed zmianą, odkurzacze Ergospace miał białe elementy. Zdecydowałam się usunąć je, aby cały odkurzacz był w jednym kolorze. To nadało mu bardziej wyrafinowany i wyważony wygląd. Postanowiliśmy zaprezentować kilka energetycznych i optymistycznych kolorów: Zielone Jabłuszko, Soczysta Pomarańcza i Błękit Oceanu. Chcieliśmy, by odkurzacze nabrały w ten sposób młodzieżowego i sportowego charakteru” - mówi Pia Ringholm, Senior Designer w firmie Electrolux.  Na rynku polskim dostępne będą odkurzacze w następujących kolorach: Zielone Jabłuszko (model ZE320A), Soczysta Pomarańcza (model ZE310M), Arbuzowa Czerwień (model ZE355R), Błękit Oceanu (model ZE346B) oraz Antyczny Szary (model ZE330G).

Odkurzacz Ergospace: 1800-2200 W, filtr Micro lub HEPA 12, 3 narzędzia w 1 przechowywane w odkurzaczu, odkurzacz workowy, worki typu s-bag®, miękkie, gumowe kółka.