Innowacyjna pralka Samsung Al Control. Postaw na wygodę i komfort podczas prania

2021-06-09 12:29 Materiał sponsorowany Barbara Ruppel
Pralka Samsung AI Control
Autor: materiały prasowe Samsung Pralka Samsung AI Control

Wiele osób nie przepada za robieniem prania. Trzeba posegregować ubrania, włożyć je do pralki, odmierzyć ilość proszku i jeszcze dobrze dopasować program prania do rodzaju ubrań i poziomu ich zabrudzenia. Nic dziwnego, że pranie może wydawać się uciążliwą czynnością. Ale wcale nie musi takie być. Samsung wprowadził na rynek pralkę wyposażoną w innowacyjną technologię AI, która automatycznie dopasowuje czas, ilość wody i detergentu, a nawet komunikuje się z suszarką! Z takim urządzeniem pranie jest prawdziwą przyjemnością.

Nie masz głowy do prania? Pralka AI Control pomyśli za Ciebie

Z roku na rok nasze domy stają się coraz bardziej nowoczesne. Chętnie korzystamy z technologii smart, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Do tego typu innowacyjnych urządzeń możemy zaliczyć najnowszą linię pralek, pralko-suszarek i suszarek Samsung AI Control.

Projektując je, specjaliści Samsung postanowili skupić się na maksymalnej wygodzie i komforcie użytkowania. Inteligentne pralki z serii AI Control zostały wyposażone w 4 precyzyjne czujniki, które uaktywniają się, gdy wybieramy program Pranie optymalne AI. Czujniki dokładnie analizują znajdujący się w bębnie wsad, dzięki czemu urządzenie samo dopasowuje ilość wody i detergentu oraz czas prania, a nawet liczbę płukań do wagi i stopnia zabrudzenia załadunku.

Nie musimy głowić się nad wyborem odpowiedniego programu, bo nasza intuicyjna pralka zrobi to za nas (na podstawie naszych wcześniejszych wyborów). Naszym jedynym zadaniem jest włożenie ubrań do urządzenia i ustawienie programu Pranie Optymalne AI. O resztę zadba nasza pralka, a my możemy się zrelaksować i spędzić czas tak, jak chcemy!

Obsługa pralki Samsung AI Control jest prosta i bardzo wygodna
Autor: materiały prasowe Samsung Obsługa pralki Samsung AI Control jest prosta i bardzo wygodna

Ale to nie wszystko. Mówiąc o maksymalnej wygodzie korzystania z innowacyjnej pralki Samsung AI Control trzeba wspomnieć o Panelu AI Control. Za każdym razem, gdy zrobimy pranie, pralka zapamięta nasze ustawienia i na podstawie wcześniej wybieranych przez nas opcji, parametrów prania, a także naszych nawyków urządzenie samo będzie sugerowało nam konkretne programy.

Urządzenie zapamiętuje nasze preferencje dotyczące prania
Autor: materiały prasowe Samsung Urządzenie zapamiętuje nasze preferencje dotyczące prania

Chcemy jeszcze więcej wygody? Proszę bardzo! Jeśli w mieszkaniu oprócz pralki Samsung AI Control znajduje się suszarka z tej linii, pralka porozumie się z nią i podpowie, jaki program suszenia będzie najlepszy, biorąc pod uwagę wybrany wcześniej program prania. Do nas będzie należało załadowanie bębna suszarki i zamknięcie drzwiczek. 

Dobrą wiadomością jest również to, że pralkami i suszarkami AI Control możemy swobodnie sterować za pomocą aplikacji SmartThings. Z poziomu smartfona czy tabletu możemy włączyć urządzenie, a także zaplanować harmonogram prania. Aplikacja - dzięki opcji Asystent Prania - podpowie nam, jaki program wybrać w zależności od rodzaju tkanin oraz które tkaniny można ze sobą łączyć, a których nie.

Pralką Samsung AI Control możemy wygodnie sterować za pomocą aplikacji w smartfonie
Autor: materiały prasowe Samsung Pralką Samsung AI Control możemy wygodnie sterować za pomocą aplikacji w smartfonie

Wygodna, energooszczędna i bezpieczna

Oprócz wygody w użytkowaniu i prostej obsłudze, jakie jeszcze cechy powinna mieć pralka idealna? Na pewno tego typu urządzenie powinno oszczędzać wodę i prąd, czyli być maksymalnie ekologiczne i przyjazne planecie. Obie cechy posiadają pralki i suszarki Samsung AI Control.

Pralki Samsung jako jedyne urządzenia dostępne na rynku wyposażone są w technologię EcoBubble, która podczas prania wykorzystuje aktywną pianę¹. W specjalnym generatorze EcoBubble woda, detergent i powietrze łączą się ze sobą, a powstała w ten sposób piana wnika w tkaniny już w ciągu pierwszych kilku minut, dzięki czemu proces czyszczenia ubrań przebiega szybciej i zużywamy mniej prądu oraz wody. Ponadto, wybierając funkcję EcoBubble możemy prać skutecznie ubrania w niższych temperaturach², co nie tylko chroni je przed zniszczeniem, ale również zużywa mniej prądu.

Urządzenia z kolekcji Samsung AI Control są energooszczędne
Autor: materiały prasowe Samsung Urządzenia z kolekcji Samsung AI Control są energooszczędne

Innym przydatnym rozwiązaniem, które znajdziemy w inteligentnych pralkach Samsung AI Control jest funkcja AddWash. Dodatkowe drzwiczki pozwalają na wygodne dodawanie ubrań na każdym etapie prania bez konieczności czekania aż woda w bębnie zostanie odpompowana³. Teraz, bez problemu wrzucimy do pralki dodatkowe sztuki ubrań niezależnie, czy urządzenie dopiero co rozpoczęło pracę, czy jest na etapie wirowania⁴. Dotyczy to również ubrań pranych ręcznie – bez problemu włożymy je do pralki tylko na czas płukania i wirowania. Funkcja AddWash zapewnia również wygodne wietrzenie pralki.

Artykuł powstał przy współpracy z marką Samsung.

¹ Na dzień: 17.05.2021

² Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU).

³ ⁴ Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pralka Samsung AI Control
Autor: materiały prasowe Samsung
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021