Gotuj dwa razy szybciej dzięki innowacyjnej płycie Samsung

2016-07-14 17:02

Wielofunkcyjny sprzęt do zabudowy może stanowić dobre rozwiązanie dla  zapracowanych osób, które nie mogą pozwolić sobie na spędzenie wielu godzin w kuchni, a jednocześnie lubią urządzać rodzinne spotkania. Kluczowa w takim przypadku okazuje się płyta indukcyjna, gdyż to głównie od niej zależy tempo i jakość przygotowywanych potraw.

Jeżeli planujemy unowocześnić naszą kuchnię, warto zwrócić uwagę na rozwiązania Samsung z kolekcji Chef Collection, stworzonej we współpracy z najlepszymi szefami kuchni z całego świata. Technologie zastosowane w płycie indukcyjnej Samsung (NZ84J9770EK) sprawiają, że urządzenie jest intuicyjne i wygodne w obsłudze, a przede wszystkim wielozadaniowe. Zdecydowanie zaoszczędzi czas sporządzany w kuchni, który będziemy mogli przeznaczyć na odpoczynek lub swoje ulubione zajęcia.

Szybkie gotowanie

Nowoczesny sprzęt kuchenny może znacznie przyspieszyć gotowanie potraw. Warto zwrócić uwagę, czy płyta grzewcza jest wystarczająco duża, aby pomieścić odpowiednią liczbę różnej wielkości garnków. Przykładem funkcjonalnego rozwiązania w tym zakresie jest strefa Flex Zone w płycie indukcyjnej Samsung (np. NZ64K5747BK). Stanowi ona duży wydzielony prostokąt, który pomieści garnki i patelnie o różnych rozmiarach i kształtach. Dzięki temu rozwiązaniu można jednocześnie np. ugotować makaron, sos i usmażyć warzywa. Gwarantuje to oszczędność nie tylko czasu, ale i energii, a w konsekwencji –  pieniędzy.

 

Salon w kuchni czy kuchnia w salonie? Łączymy elegancję funkcjonalnością

 

Bezpieczne gotowanie

Specjalnie dla najbardziej wymagających klientów inżynierowie Samsung wraz z najlepszymi kucharzami z całego świata opracowali dodatkowe rozwiązania. Mistrzowie sztuki kulinarnej stwierdzili, że w przypadku tradycyjnych płyt indukcyjnych trudno jest rozpoznać, czy dane pole jest włączone i z jaką mocą pracuje. Dlatego w płycie Chef Collection zastosowano technologię Virtual Flame. Wbudowane w płytę diody imitują płomień, wizualizując w ten sposób aktywne strefy gotowania. Płomień wyświetlany na ściance garnka dostosowuje się do wybranej mocy, zmieniając swoją wysokość i barwę. Płyta indukcyjna NZ84J9770EK Chef Collection gwarantuje też precyzję w dobieraniu temperatury, istotną w procesie przygotowywania doskonałych potraw. Posiada 15 poziomów intensywności oraz m.in. funkcję podtrzymywania ciepła Keep Warm, a także opcję Booster dla każdego pola grzejnego (zwiększona moc pola przez 10 min).

Jeżeli planujemy zakup nowych sprzętów kuchennych, takich jak piekarnik, płyta indukcyjna czy zmywarka, warto zwrócić uwagę na promocję Samsung - Kuchnia Doskonała. Przy zakupie określonej liczby produktów, na nasze konto bankowe zostaną zwrócone pieniądze.

Ekspert Samsung radzi: precyzja gotowania indukcyjnego


Innowacyjna technologia wirtualnego płomienia Virtual Flame™ na płycie Samsung Chef Collection za pomocą diod LED sygnalizuje moc, z jaką pracuje każdy palnik. Zyskaj precyzję i przygotuj potrawy dopracowane do perfekcji.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.kuchnia.samsung.pl