Biała komoda na 13 sposobów. Inspiracje z polskich mieszkań z kultowym meblem

2024-01-09 16:50

Biała komoda Hemnes podbiła serca Polaków. Zobacz 13 pomysłów z polskich mieszkań, w których najsłynniejsza biała komoda ze szwedzkiej sieciówki gra główną rolę! Na czym polega sukces tego mebla? Sprawdzamy.

Spis treści

  1. Kultowa komoda biała
  2. Nowoczesna komoda - mebel idealny
  3. Komoda IKEA - inspiracje
  4. 19-metrowe mieszkanie, całe białe

Kultowa komoda biała

Polacy lubią komody, a zwłaszcza proste skandynawskie wzornictwo. Wybraliśmy zdjęcia wnętrz z polskich mieszkań, których właściciele wybrali do aranżacji białą komodę ze znanej sieciówki.

Doskonale sprawdza się jako bieliźniarka w sypialni, miejsce na zastawę stołową w salonie czy jadalni, mebel do przechowywania w przedpokoju oraz, a może przede wszystkim, w pokoju dziecka.

Jednym z popularniejszych modeli, które pojawiają się w polskich mieszkaniach jest komoda Hemnes z IKEA, czyli klasyczna komoda z litego drewna łącząca tradycyjne wzornictwo z nowoczesną funkcjonalnością.

Nowoczesna komoda - mebel idealny

Odpowiednio dobrana komoda urozmaici i dopełni wnętrze, a jeśli zdecydujemy się na model z dużą ilością szuflad, szybko przekonamy się o jej pojemnym wnętrzu. Komoda niejedno ma imię. Są komody wysokie i niskie, szerokie i wąskie, na nóżkach, płozach, lub stojące bezpośrednio na podłodze. Wybierając odpowiednią komodę, możesz podkreślić styl wnętrza — od nowoczesnego po klasyczny.

Komoda może pełnić różne funkcje w zależności od Twoich potrzeb. Może służyć jako stolik telewizyjny, miejsce na dekoracje czy nawet barek. Komody wykonane z różnych materiałów - od drewna po metal czy szkło. Różnorodność wykończeń pozwala dopasować komodę do każdego wnętrza.

Jednymi z najbardziej popularnych są komody w białym kolorze. Nie musi pochodzić z tego samego zestawu co pozostałe meble. Pasują do wnętrz utrzymanych w stylu retro, industrialnym, klasycznym, nowoczesnym i oczywiście minimalistycznym.

Jeśli zdecydujemy się na mocny kolor, zawsze można przemalować kupione gotowe meble, stanie się ona jednym z charakterystycznych elementów aranżacji naszego wnętrza.

Komoda IKEA - inspiracje

19-metrowe mieszkanie, całe białe

Jak powstają meble z drewna w pracowni Swallow's Tail Furniture?