Zrób to sam: świecąca girlanda z papierowych form do muffinek. Ozdoby z papieru DIY

2014-01-27 13:03

W Zrób to sam pokazujemy, jak zrobić girlandę z papieru. Takie ozdoby z papieru mogą udekorować toaletkę, ścianę lub możemy je wykorzystać jako dodatkowe oświetlenie mieszkania. Dekoracje z papieru: instrukcja girlandy krok po kroku.

Spis treści

  1. Zrób to sam: ozdoby z papieru - świecąca girlanda
  2. Zrób to sam: ozdoba z papieru krok po kroku

Świecąca girlanda z diodami ubranymi w papierowe formy do muffinek ozdobi nie tylko toaletkę. Nasze Zrób to sam to pomysł na proste i ciekawe dekoracje z papieru. Girlanda z papieru sprawdzi się na domowej imprezie, albo może być dodatkowym, nastrojowym światłem w okolicy fotela do czytania przez cały rok. W galerii zdjęć - instrukcja krok po kroku - jak zrobić prezentowaną na zdjęciu girlandę z papieru. To także ciekawy pomysł na wykorzystanie bombek choinkowych przez cały rok :) A wiemy, że niektórzy z was traktują je jako nastrojowe oświetlenie wnętrza i chętnie dekorują nimi mieszkanie nie tylko w okresie świątecznym. Taka dekoracja z papieru spodoba się także dzieciom w ich pokoju.

Zrób to sam: ozdoby z papieru - świecąca girlanda

Do wykonania girlandy - ozdoby z papieru - potrzebne będą:

  •  lampki choinkowe
  •  kilka kolorów farby akrylowej
  •  papilotki do muffinek
  •  talerzyki na farbę
  •  pędzelek
  •  ołówek
  •  nóż do papieru

Zrób to sam: ozdoba z papieru krok po kroku

Papilotek powinno być dwa razy więcej niż diod świetlnych, ponieważ do zrobienia jednego klosza potrzebujemy dwóch papierowych foremek. Malujemy dno i brzegi foremki, po wyschnięciu przewlekamy przez nie diody wraz z oprawkami – nasze Zrób to sam gotowe! Zobacz krok po kroku, jak zrobić świecące girlandy.

diy girlandy z papieru
Autor: Mariusz Bykowski Ozdoby z papieru - świecące girlandy - mogą zdobić nie tylko toaletkę. W karnawale w ten prosty sposób możemy przystroić mieszkanie i stworzyć nastrój.