Zrób to sam: skrzynia drewniana. Jak zrobić skrzynię na kółkach [skrzynie na balkon i do wnętrz]

2013-06-05 16:11

Malowane, drewniane skrzynie mogą być na balkon, jak i do wnętrza. W zrób to sam świetny pomysł na skrzynie. Zobacz jak zrobić drewnianą skrzynię na kółkach: instrukcja.

drewniane-skrzynie-malowane
Autor: Mariusz Bykowski W zrób to sam pomysł na drewniane, malowane skrzynie. W ARANZACJI: guziki-wieszaki oraz poduszki – HK Living; rośliny IKEA; lampa warsztatowa – market budowlany.

W zrób to sam tym razem prezentujemy pomysł na drewniane skrzynie. Takie mobilne meble są modne: zobacz jak je zrobić - w galerii zdjęć - instrukcja krok po kroku. Skrzynie wykonane z drewna sprawdzą się i na balkonie, i w mieszkaniu. Pokazujemy jak zrobić skrzynie na kółkach w stylu vintage. Kółka nadają im mobilność, a stylowe przetarcia – charakter. Takie drewniane skrzynie będą ozdobą balkonu, można w nich trzymać kwiaty lub krzewy. Świetnie będą też wyglądać w domu, drewniana malowana skrzynia zastąpi typowy kwietnik czy doniczkę, może też służyć jako pojemnik na zabawki, czy gazety.

Zrób to sam: drewniane skrzynie na kółkach - instrukcja krok po kroku

Zrób to sam: do zrobienia drewnianej skrzyni potrzebne będą następujące materiały:

  • pojemnik/skrzynka w dowolnym wymiarze (nasz ma 30x60x30 cm)
  • kawałki desek i listew drewnianych
  • wkrętarka i wkręty
  • grunt (opcjonalnie) i dwa kolory farby do drewna
  • wałki, pędzle i kuwety malarskie
  • papier ścierny grubo- i drobnoziarnisty
  • 4 kółka (market budowlany)

Materiały malarskie: grunt do drewna Interior Wood Primer, 43 zł/0,75 l. Farby do drewna Interior High Finish 20: 3507 (ciemnozielony), 5316 (szarozielony), 51 zł/0,7 l, FLÜGGER.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE