Zrób to sam: skrzynia drewniana. Jak zrobić skrzynię na kółkach [skrzynie na balkon i do wnętrz]

2013-06-05 16:11

Malowane, drewniane skrzynie mogą być na balkon, jak i do wnętrza. W zrób to sam świetny pomysł na skrzynie. Zobacz jak zrobić drewnianą skrzynię na kółkach: instrukcja.

drewniane-skrzynie-malowane
Autor: Mariusz Bykowski W zrób to sam pomysł na drewniane, malowane skrzynie. W ARANZACJI: guziki-wieszaki oraz poduszki – HK Living; rośliny IKEA; lampa warsztatowa – market budowlany.

W zrób to sam tym razem prezentujemy pomysł na drewniane skrzynie. Takie mobilne meble są modne: zobacz jak je zrobić - w galerii zdjęć - instrukcja krok po kroku. Skrzynie wykonane z drewna sprawdzą się i na balkonie, i w mieszkaniu. Pokazujemy jak zrobić skrzynie na kółkach w stylu vintage. Kółka nadają im mobilność, a stylowe przetarcia – charakter. Takie drewniane skrzynie będą ozdobą balkonu, można w nich trzymać kwiaty lub krzewy. Świetnie będą też wyglądać w domu, drewniana malowana skrzynia zastąpi typowy kwietnik czy doniczkę, może też służyć jako pojemnik na zabawki, czy gazety.

Zrób to sam: drewniane skrzynie na kółkach - instrukcja krok po kroku

Zrób to sam: do zrobienia drewnianej skrzyni potrzebne będą następujące materiały:

  • pojemnik/skrzynka w dowolnym wymiarze (nasz ma 30x60x30 cm)
  • kawałki desek i listew drewnianych
  • wkrętarka i wkręty
  • grunt (opcjonalnie) i dwa kolory farby do drewna
  • wałki, pędzle i kuwety malarskie
  • papier ścierny grubo- i drobnoziarnisty
  • 4 kółka (market budowlany)

Materiały malarskie: grunt do drewna Interior Wood Primer, 43 zł/0,75 l. Farby do drewna Interior High Finish 20: 3507 (ciemnozielony), 5316 (szarozielony), 51 zł/0,7 l, FLÜGGER.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE