Zrób to sam: ozdoby z włóczki - kolorowa girlanda z rozetek. Ciekawe dekoracje na szydełku

2014-01-29 14:11

Włóczkowa girlanda, dla wszystkich którzy kochają robótki na drutach i szydełku. W Zrób to sam zabawny element dekoracyjny. Taką ozdobę z włóczki można zawiesić płasko na ścianie albo swobodnie, np. u sufitowej belki lub pod półką. Wtedy uzyskamy efekt dzierganych mobili. Zrób to sam: ładne dekoracje na szydełku.

Ta niezwykle kolorowa i optymistyczna ozdoba z włóczki jest bardzo prosta do wykonania. Jeśli lubicie robótki na drutach, czy szydełku na pewno sobie poradzicie z jej wykonaniem. Aby ją zrobić potrzebujemy jedynie włóczki, szydełko, sznurek i odrobinę cierpliwości. Rozetki na szydełku moga być niewielkie - jak w naszym Zrób to sam - albo trochę większe i bardziej ozdobne. należy jednak uważać, bo zbyt duże mogą mieć tendecję do zwijania się.

Zrób to sam: ozdoby z włóczki

Dobierzmy kolory włóczki, aby ładnie ze sobą współgrały. Następnie dorabiamy rzędy słupków wybranym kolorze, a na końcu łączymy rozetki sznurkiem. Gotowym zrób to sam z włóczki mozemy ozdobić ścianę lub zwiesić luźno u sufitu.

Zobacz w galerii jak krok po kroku zrobić kolorową dekorację z włóczki!

 

 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE