Świąteczna lampa ZRÓB TO SAM. Instrukcja + szablon!

2014-11-06 15:23

W zrób to sam prezentujemy pomysł na nastrojową lampkę w kształcie choinki. Chcesz stworzyć w swoim mieszkaniu świąteczną atmosferę? Możesz w domowym zaciszu własnoręcznie wykonać wyjątkową lampę ścienną. Dzięki niej stworzysz ciepłą atmosferę w domu podczas Świąt Bożego Narodzenia. Zobacz instrukcję KROK PO KROKU z gotowym SZABLONEM!

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a to najwyższa pora pomyśleć o świątecznych dekoracjach. Nasze mieszkanie możemy udekorować świątecznymi ozdobami już na początku grudnia. Dzięki temu dłużej będą cieszyły nasze oczy. W cyklu zrób to sam podpowiadamy jak samodzielnie wykonać lampkę z choinką. Postępując zgodnie z intrukcją w kilku prostych krokach z łatwością własnoręcznie stworzycie świąteczną, stylową lampę ścienną!

Świąteczne dekoracje zrób to sam: lampa ścienna z choinką!

Świąteczne dekoracje są nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia. Zawsze możemy kupić gotowe ozdoby, ale coraz więcej osób decyduje się wykonać świąteczne dekoracje samodzielnie. Doskonałym pomysłem na aranżacje jednej ze ścian w salonie, pokoju dziecka czy sypialni będzie lampa ścienna z choinką. Do zaprojektowania i wykonania lampy świątecznej niezbędny będzie szablon (SZABLON 1, SZABLON 2), który możecie pobrać z artykułu. Oprócz szablonu niezbędne będą też narzedzia takie jak wyrzynarka, płyta Multiplex, wiertła, brzesztoty i zestaw do malowania. Lampa pomoże nam stworzyć ciepłą atmosferę w domu podczas Świąt Bożego Narodzenia i z pewnością przyciągnie uwagę gości.

Lista potrzebnych narzędzi i materiałów do zrobienia lampki:

- wyrzynarka
- narzędzie wielofunkcyjne
- standardowy brzeszczot do drewna (MS51)
- brzeszczot do drewna do cięć precyzyjnych (MS52)
- zestaw wierteł do drewna 4mm (636)
- EZ SpeedClic: trzpień do szlifowania i taśmy szlifierskie (SC407)
- ołówek
- nożyczki
- płyta Multiplex (60 cm x 40 cm x 5 mm)
- sznur diodowy LED z około 250 diodami (średnica 4 mm)
- mały wałek do malowania, tacka i biała farba akrylowa

Szablony choinki do pobrania:

- CHOINKA SZABLON cz. 1
- CHOINKA SZABLON cz. 2

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Lipcowe „Moje Mieszkanie” zaprasza na urlop od codzienności. W dalekiej podróży albo... na własnym balkonie. Tam też czeka znakomity relaks!

Kup dostęp od 1 zł
Moje Mieszkanie - Lipiec 2021